Výsledky 2022:Osobní stránka na adrese: pkvm08.svet-stranek.cz

Výsledky 2022

Krajský přebor 9-let a mladší 26.11.2022 Vysoké Mýto

Sabolová Elenka 2014
50Z 1:07,86 18.místo
50VZ 0:59,44 13.místo

Víchová Verča 2015
100VZ 2:07,75 10.místo
100Z DISK.
50Z 1:02,99 17.místo
50VZ 0:56,59 9.místo



Krajský přebor 12-let a starší 19.-20.12.2022 Trutnov

Mašková Justýnka 2005
200VZ 2:21,46 2.místo
800VZ 10:08,33 2.místo
200PZ DISK. (2:38,9)
400VZ 4:54,37 2.místo
100VZ 1:06,98 6.místo
400PZ 5:41,73 1.místo

Pospíšilová Zuzka 2006
200VZ 2:20,23 1.místo
100PZ 1:17,18 7.místo
800VZ 10:04,67 1.místo
50V 0:30,50 7.místo
400VZ 4:50,86 1.místo
100M 1:24,14 4.místo
100VZ 1:04,47 1.místo

Winkler Tom 2008
200VZ 1:59,24 1.místo - KLUBOVÝ REKORD 14-TI LETÉHO ŽACTVA
100PZ 1:04,51 1.místo
400VZ 4:17,19 1.místo
50VZ 0:26,46 2.místo
200PZ 2:21,12 1.místo
1500VZ 16:54,34 1.místo - KLUBOVÝ A KRAJSKÝ REKORD 14-TI LETÉHO ŽACTVA
100VZ 0:55,41 1.místo
400PZ 5:09,66 1.místo

Afandi Tima 2009
200 VZ 2:19,01 3.místo
400 VZ 4:56,50 4.místo
50 VZ 0:30,77 9.místo
200 PZ 2:40,39 5.místo
1500 VZ 19:30,69 4.místo
200 Z 2:40,98 4.místo
100 M 1:15,14 4.místo
100 VZ 1:06,50 8.místo

Dzivý Kuba 2009
200 VZ 2:09,78 1.místo
200 M 2:26,83 2.místo
400 VZ 4:31,86 1.místo
50 VZ 0:28,54 2.místo
200 PZ 2:32,17 3.místo
1500 VZ 17:43,41 1.místo
100 M 1:06,61 1.místo - KLUBOVÝ REKORD 13-TI LETÉHO ŽACTVA
100 VZ 0:59,78 2.místo
400 PZ DSQ - lokty nad hladinou - prsový úsek

Metelková Dorka 2009
200 VZ 2:24,12 7.místo
100 P 1:30,86 7.místo
50 VZ 0:28,79 1.místo
100 Z 1:13,34 4.místo
400 VZ 4:57,44 8.místo
200 Z 2:34,53 2.místo
100 VZ 1:02,65 1.místo



Krajský přebor žactva VČ 10-11 let Náchod 12.11.2022

Balvínová Anička 2012
50 P 1:06,50 27.místo
50 VZ 0:44,38 10.místo
100 VZ 1:41,36 15.místo
50 Z 0:52,34 10.místo

Čápová Natka 2011
100 Z DSQ porušení znakové polohy při obrátce
50 VZ 0:41,86 19.místo
200 VZ 3:25,87 9.místo
100 VZ 1:34,12 21.místo
400 VZ - 7:09,82 7.místo

Držmíšková Kristýna 2011
100 Z 1:26,53 6.místo
50 VZ 0:33,19 3.místo
200 VZ 2:43,39 3.místo
100 VZ 1:15,42 6.místo
200 Z 3:13,35 7.místo
400 VZ 05:59,31 3.místo

Marečková Terka 2011
200 P 4:10,69 17.místo
50 VZ 0:43,81 25.místo
200 VZ 3:49,73 10.místo
100 VZ 1:48,92 30.místo
100 P - 2:01,02 22.místo

Nováková Míša 2011
100 Z 1:49,08 18.místo
50 VZ 0:40,87 16.místo
100 PZ 1:46,49 17.místo

Pohorská Lída 2011
100 Z 1:42,12 13.místo
50 VZ 0:39,55 11.místo
100 PZ 1:40,70 13.místo
100 VZ 1:30,58 18.místo
100 P 1:58,82 19.místo
50 M 0:47,25 9. místo

Zídková Lucka 2011
100 Z 1:55,46 22.místo
200 P 4:06,85 14.místo
50 VZ 0:48,71 29.místo
100 VZ 1:47,99 29. místo
100 P DSQ - nesoučasný dohmat na obrátce



Pardubické 2stovky 5.11.2022

Afandi Teymur 2009
200 VZ 2:19,79 12.místo
100 Z 1:16,73 10.místo
200 PZ 2:42,36 14.místo
100 P 1:29,78 9.místo
400 VZ 4:56,67 7.místo

Držmíšková Kristýna 2011
200 VZ 2:46,30 18.místo
100 Z 1:30,00 16.místo
100 P 1:39,34 12.místo
400 VZ 5:52,41 11.místo

Dzivý Kuba 2009
200 VZ 2:08,43 2.místo
100 M 1:07,06 3.místo - KLUBOVÝ REKORD 13-TI LETÉHO ŽACTVA
400 PZ 5:12,37 1.místo - KLUBOVÝ REKORD 13-TI LETÉHO ŽACTVA
200 PZ 2:29,86 3.místo
200 M 2:25,09 2.místo - KLUBOVÝ REKORD 13-TI LETÉHO ŽACTVA
400 VZ 4:33,58 1.místo

Metelková Dorča 2009
200 VZ 2:22,02 10.místo
100 Z 1:16,19 6.místo
100 M 1:16,19 10.místo
200 Z 2:33,21 1.místo
400 VZ 4:55,95 8.místo

Pohár Jiráskova kraje a Podkrkonoší 22.10.2022

Afandi Teymur 2009
50P 0:41,39 4.místo
100VZ 1:06,83 4.místo
200PZ 2:45,54 4.místo

Držmíšková Kristýna 2011
50P 0:46,53 5.místo
100VZ 1:18,21 4.místo
50Z 0:40,85 3.místo

Dzivý Kuba 2009
100M 1:07,07 1.místo - KLUBOVÝ REKORD 13-TI LETÉHO ŽACTVA
100VZ 1:00,97 2.místo
200PZ 2:28,43 2.místo

Dzivý Lukáš 2012
50P 0:47,23 2.místo
100VZ 1:23,25 3.místo
50Z 0:45,42 4.místo

Marečková Terka 2011
50P 0:52,47 14.místo
100VZ 1:45,81 17.místo
50Z 0:53,86 12.místo

Poppová Sofča 2010
100M 1:26,16 2.místo
50Z 0:39,81 2.místo
200PZ 3:07,23 3.místo

Pospíšilová Zuzka 2006
50P 0:40,52 3.místo
100VZ 1:06,94 5.místo
200PZ 2:44,88 4.místo

Slavíkova Viky 2010
50P 0:50,93 12.místo
100VZ 1:25,69 8.místo
50Z 0:44,61 6.místo

Šolcová Evelína 2010
50P Disk. - předčasný odskok
100VZ 1:17,31 3.místo
50Z 0:41,89 4.místo

Winkler Tom 2008
50P 0:34,39 1.místo - KLUBOVÝ REKORD 14-TI LETÉHO ŽACTVA
100VZ 0:55,60 1.místo
200PZ 2:22,45 1.místo

Zídková Lucka 2011
50P 0:54,88 18.místo
100VZ 1:50,94 18.místo
50Z 0:56,99 16.místo



Velká cena Prostějova 15.10.2022

Winkler Tom 2008

200P 2:43,14 3.misto
100VZ 0:56,12 1.misto
200VZ 1:59,57 1.misto KLUBOVÝ REKORD 14-TI LETÉ ŽACTVO
100P 1:16,03 4.misto
100M 1:08,12 4.misto



Krajské přebory dlouhé tratě 8.10.2022 Trutnov

Mašková Justýnka 2005
1500VZ 19:13,73 2.místo

Pospíšilová Zuzka 2006
1500VZ 19:19,59 4.místo

Winkler Tom 2008
1500VZ 17:35,09 1.místo

Afandi Tima 2009
1500VZ 20:10,32 4.místo

Dzivý Kuba 2009
1500VZ 17:54,47 1.místo

Metelková Dorka 2009
800VZ 10:19,13 5.místo


Krajský pohár Trutnov 6.10.2022

Metelková Dorota 2009
50Z 0:34,64 1.místo - KLUBOVÝ REKORD 13-TI LETÉ ŽACTVO
100 VZ 1:04,72 1.místo
200 Z 2:37,66 3.místo


Velká cena města Trutnova 1.-2.10.2022

Afandi Tima 2009
100 VZ 1:07,91 40.místo
200 VZ 2:24,47 26.místo
100 Z 1:20,92 40. místo
200 PZ 2:46,64 29.místo
100 M DSQ nesouměrný kop

Dzivý Kuba 2009
100 VZ 1:00,92 17. místo
200 VZ 2:10,48 7.místo
100 Z 1:12,29 23.místo
200 PZ 2:31,39 14.místo
100 M 1:07,62 9.místo

Metelková Dorota 2009
100 VZ 1:06,36 29.místo
100 P 1:28,11 15.místo
100 Z 1:15,28 14.místo


25.Velká cena města Vysoké Mýto 24.9.2022

Brýdlová Nikča 2004
50P 0:37,19 2.místo
100VZ 1:08,65 9.místo
100P 1:21,61 1.místo
50VZ 0:31,66 9.místo

Pospíšilová Zuzka 2006
100PZ 1:16,28 5.místo
100VZ 1:05,19 v rozplavbách - ve finále 1:05,11 3.místo
100P 1:28,03 6.místo
50VZ 0:30,40 3.místo

Winkler Tom 2008
100PZ 1:05,85 1.místo
100VZ 0:57,39 v rozplavbách - ve finále 0:56,54 1.místo
50M 0:30,20 1.místo
100P 1:16,42 1.místo
50VZ 0:27,10 2.místo

Afandi Tima 2009
100 PZ 1:16,54 9.místo
100 VZ 1:06,65 6. místo
100 M 1:23,40 6. místo
50 M 0:35,09 7. místo
50 VZ 0:31,61 15.místo

Balvínová Anička 2012
100 VZ 1:52,25 13.místo
50 Z 1:02,43 9.místo
50 VZ 0:48,69 13. místo

Držmíšková Kristýnka 2011
50 P 0:47,86 10.místo
100 VZ 1:18,35 7.místo
50 Z 0:41,99 4.místo
50 VZ 0:34,15 7.místo

Dzivý Kuba 2009
100 PZ 1:10,74 4.místo
100 VZ 1:01,56 3.místo - ve finále 1:01,00 3.místo
100 M 1:08,86 1.místo
50 M 0:31,26 3.místo
50 VZ 0:28,61 4.místo
100 Z 1:12,27 3.místo

Dzivý Lukášek 2012
100 PZ 1:34,80 4.místo
50 P 0:49,42 4.místo
50 M 0:45,00 5.místo
100 P 1:49,36 5.místo

Marečková Terka 2011
50 P 0:54,03 14.místo
100 VZ 1:44,36 19.místo
50 Z 0:56,64 12.místo

Metelková Dorka 2009
100 PZ 1:15,65 6. místo
100 VZ 1:04,69 4. místo - ve finále 1:05,37 5.místo
50 Z 0:35,27 5.místo
50 VZ 0:30,05 3.místo
100 Z 1:16,34 7.místo

Pohlová Danielka 2009
50 P 0:49,79 7. místo
100 VZ 1:39,29 20.místo
50 Z 0:52,23 10.místo
100 P 1:48,99 8.místo
50 VZ 0:45,67 19.místo

Pohorská Lída 2011
50 P 0:54,12 15.místo
100 VZ 1:32,45 15.místo
50 Z 0:51,27 9.místo
100 P 2:00,89 17.místo
50 VZ 0:41,65 19.místo

Slavíková Viky 2010
50 P 0:49,68 11.místo
100 VZ 1:24,05 11.místo
50 Z 0:45,22 7.místo
50 VZ 0:37,00 13.místo
100 Z 1:39,09 10.místo

Tošovský Kuba 2009
100 PZ 1:26,92 14. místo
50 P 0:48,82 11.místo
100 VZ 1:17,85 17.místo
50 M 0:38,65 14.místo
50 VZ 0:34,54 19.místo

Zídková Lucka 2011
50 P 0:54,31 16.místo
100 VZ 1:47,49 20.místo
50 Z 0:55,23 10.místo
100 P 1:57,50 15.místo
50 VZ 0:47,89 21.místo


Dálkové plavání 2022 - v číslech

Český pohár v dálkovém plavání 2022

8.místo mezi kluby se ziskem 3981,7bodů


Mašková Justýna 2005
1.místo mladší juniorky 2005-2006
3.místo absolutně

1076 bodů
13startů
138 závodních kilometrů
33h45min8vteřin strávených v závodě

Pospíšilová Zuzana 2006
3.místo mladší juniorky 2005-2006
5.místo absolutně

973 bodů
10 startů
115 závodních kilometrů
28h52min45vteřin strávených v závodě

Brýdlová Nikola 2004
2.místo starší juniorky 2003-2004
8.místo absolutně

842 bodů
10 startů
110 závodních kilometrů
30h08min02vteřín strávených v závodě

Winkler Tomáš 2008
1.místo mezi kadety 2008
5.místo mezi kadety 2007-2008

560 bodů
10 startů
53 závodních kilometrů
11h48min38vteřin strávených v závodě




Podzimní rožeň 4.9. 2022 Mělice - voda 21,5

Winkler Tom 2008 kadeti 2007-2008
5KM 0:59,57 2.místo(1.místo 2008) - superfinále Českého poháru v dálkovém plavání



O pohár Lídy Jelínkové 3.9. 2022 Mělice - voda 21,7

Brýdlová Nikča 2004
15KM 3:59,02 8.místo absolutně(2.místo st. juniorky)

Mašková Justýnka 2005
15KM 3:26,35 4.místo absolutně(2.místo ml. juniorky)

Pospíšilová Zuzka 2006
15KM 3:27,46 5.místo absolutně(3.místo ml. juniorky)

Držmíšková Kristýnka 2011 ml. žačky
1KM 042 1.místo

Čápová Natka 2011 ml. žačky
1KM 024 5.místo

Marečková Terka 2011 ml. žačky
1KM 023 8.místo

Nováková Míša 2011 ml. žačky
1KM 015 6.místo

Pohorská Lída 2011 ml. žačky
1KM 015 7.místo

Bláha Petr 2007 kadeti
1KM 011 8.místo

Dzivý Kuba 2009 st. žáci
5KM 115 4.místo

Afandi Tima 2009 st. žáci
5KM 005 8.místo



20.ročník Pastvinský maraton 28.8. 2022 Pastviny - voda 21

Brýdlová Nikča 2004
10KM 2:34,29 7.místo absolutně(1.místo st. juniorky)

Mašková Justýnka 2005
10KM 2:20,12 2.místo absolutně(1.místo ml. juniorky)

Pospíšilová Zuzka 2006
10KM 2:21,31 4.místo absolutně(3.místo ml. juniorky)

WInkler Tom 2008 kadeti
5KM 1:03,11 1.místo

Držmíšková Kristýnka 2011 ml. žačky
1KM 049 1.místo

Čápová Natka 2011 ml. žačky
1KM 058 4.místo

Marečková Terka 2011 ml. žačky
1KM 047 6.místo

Zídková Lucka 2011 ml. žačky
1KM 048 7.místo

Bláha Petr 2007 kadeti
1KM 010 mimo soutěž

Dzivý Kuba 2009 st. žáci
3KM 055 1.místo

Afandi Tima 2009 st. žáci
3KM 005 2.místo

Metelková Dorča 2009 st. žáčky
3KM 053 1.místo

Plavecký memoriál Hany Greenfieldové 27.8. 2022 Kolín Labe - voda 22,4

Mašková Justýnka 2005
10KM 2:27,11 2.místo absolutně(1.místo ml. juniorky)

Winkler Tom 2008 kadeti
5KM 1:07,34 1.místo



Podstředohorský plavecký maraton 21.8.2022 Libochovice Ohře - voda 19,9

Brýdlová Nikča 2004
10KM 3:06,33 5.místo absolutně(1.místo st. juniorky)

Mašková Justýnka 2005
10KM 2:42,28 2.místo absolutně(2.místo ml. juniorky)

Pospíšilová Zuzka 2006
10KM 2:46,37 3.místo abslutně(3.místo ml. juniorky)

Winkler Tom 2008 kadeti
5KM 1:15,30 1.místo


O pohár starostky Černá v Pošumaví 30.-31.7. 2022 Lipno - voda 20

Brýdlová Nikča 2004
10KM 2:46,10 13.místo absolutně(4.místo st. juniorky)

Mašková Justýnka 2005
3KM 0:43,13 1.místo
10KM 2:33,48 6.místo absolutně(2.místo ml. juniorky)

Winkler Tom 2008
3KM 0:39,38 1.místo
5KM 1:03,19 2.místo



Mistrovství České republiky na 5km a 20KM 16.-17.7. 2022 Račice - voda 22

Brýdlová Nikča 2004
5KM 1:15,4 6.místo MČR(starší juniorky 2003-2004)
20KM 5:33,02 2.místo Titul Vicemistryně České republiky na 20KM v kategorii st. juniorek(2003-2004)

Mašková Justýnka 2005
5KM 1:09,50 7.místo MČR(mladší juniorky 2005-2006)
20KM 5:04,43 2.místo Titul Vicemistryně České republiky na 20KM v kategorii ml. juniorek(2005-2006)

Pospíšilová Zuzka 2006
5KM 1:11,28 9.místo MČR(mladší juniorky 2005-2006)
20KM 5:17,16 3.místo v Mistrovství České republiky na 20KM v kategorii ml. juniorek(2005-2006)

Winkler Tom 2008
5KM 1:04,46 1.místo Titul Mistra České republiky na 5KM v ročníku 2008
10KM 2:25,09 3.místo(kadeti 2007-2008)



Brněnský Garoma maraton 10.7. 2022 Brněnská přehrada - voda 21

Winkler Tom 2008
5KM 1:08,08 3.místo(kadeti 2007-2008)



Letní olympiáda dětí a mládeže

Winkler Tom 2008
200PZ 2:27,44 3.místo v rozplavbách - finále 2:27,01 4.místo
200VZ 2:05,17 3.místo v rozplavbách - finále 2:03,91 2.místo
100VZ 0:57,77 4.místo v rozplavbách - finále 0:56,89 3.místo
100M 1:12,88 18.místo v rozplavbách
100P 1:18,34 7.místo v rozplavbách - finále 1:21,08 8.místo
400VZ 4:27,00 4.místo
člen štafety pardubického kraje 4x50PZ - 6místo
člen štafety pardubického kraje 4x50VZ - 5místo

Dzivý Kuba 2009
200 M 2:32,84 1.místo v rozplavbách - finále 2:26,25 1.místo - KLUBOVÝ REKORD 13letí
200 VZ 2:14,62 4.místo v rozplavbách - finále 2:12,38 4.místo
100 VZ 1:02,15 10.místo
100 M 1:09,13 3.místo v rozplavbách - finále 1:07,98 2.místo
50 VZ 28:56 12.místo
400 VZ 4:33,74 3.místo
člen štafety pardubického kraje 4x50VZ - 5místo

Metelková Dorča 2009
100 Z 1:16,98 15.místo
200 VZ 2:30,18 17.místo
100 VZ 1:06,97 16.místo
200 Z 2:43,40 10.místo
50VZ 30:25 15.místo
100P 1:31,88 22.místo
člen štafety pardubického kraje 4x50VZ - 2místo



Letní Mistrovství České republiky 30.6.-3.7. 2022 Praha Podolí

Novotný Adam 2007
100VZ 0:56,65 50.místo - kategorie open



Mistrovství České republiky juniorů 18.-19.6.2022 Seč - voda 22,0

Mašková Justýnka 2005
10KM 2:16.33 2.místo - Titul Vícemistryně ČR v kategorii mladších juniorek(2005-2006)

Pospíšilová Zuzka 2006
10KM 2:21,12 3.místo - MČR v kategorii mladších juniorek(2005-2006)



Mistrovství České republiky staršího žactva(08-09) 18.-19.6. 2022 České Budějovice

Winkler Tom 2008
400VZ 4:23,99 1.místo - Titul Mistr ČR ročník 2008
200PZ 2:29,52 6.místo
200VZ 2:04,70 1.místo - Titul Mistr ČR ročník 2008
1500VZ 17:28,46 1.místo - Titul Mistr ČR ročník 2008
200P 2:48,65 6.místo
100VZ 0:57,36 4.místo

Afandi Tima 2009
400 VZ 5:09,12 24.místo
100 M DSQ
200 VZ 2:27,02 29.místo
200 M 2:59,16 16.místo
1500 VZ 20:32,42 19.místo

Dzivý Kuba 2009
400 VZ 4:37,62 3.místo
100 M 1:07,27 2.místo
200 VZ 2:11,98 2.místo
200 M 2:29,52 1.místo - Titul Mistr ČR ročník 2009
1500 VZ 18:32,21 3.místo
400 PZ 5:20,06 2. místo

Metelková Dorča 2009
50 VZ 0:29,80 9.místo
400 VZ 5:02,67 9.místo
100 VZ 1:04,66 4.místo
200 Z 2:37,38 3.místo
100 Z 1:15,64 11.místo
200 VZ 2:22,04 3.místo



Tovačovský maraton 11.6.2022 - Tovačov - voda 21,2

Brýdlová Nikča 2004
15KM 4:25,02 7.místo open(2.místo st.juniorky)

Mašková Justýnka 2005
15KM 4:00,58 2.místo open(1.místo ml.juniorky)

Pospíšilová Zuzka 2006
15KM 4:11,17 4.místo open(3.místo ml.juniorky)



Krajský přebor 12-let a starší-PAK, HKK- 4.-5.6.2022 Česká Třebová

Winkler Tom 2008
200VZ 2:02,76 1.místo
100P 1:16,18 1.místo
400VZ 4:22,00 1.místo
50VZ 0:27,06 2.místo
200PZ 2:23,02 1.místo
1500VZ 16:56,17 1.místo
200P 2:39,49 1.místo
100VZ 0:56,47 1.místo

Afandi Tima 2009
200 VZ 2:22,39 5.místo
200 M 2:55,73 6.místo
400 VZ 5:00,57 5.místo
50 VZ 0:32,14 10.místo
200 PZ 2:46,06 9.místo
1500 VZ 20:05,50 4.místo
100 M 1:17,35 6.místo
100 VZ 1:07,15 7.místo

Dzivý Kuba 2009
200 VZ 2:13,22 3.místo
200 M 2:29,27 1.místo - KLUBOVÝ REKORD 13-TI LETÉ ŽACTVO
400 VZ 4:36,91 2.místo
50 VZ 0:28,80 3.místo
200 PZ 2:31,81 2.místo
1500 VZ 18:11,61 2.místo
100 M 1:07,15 1.místo - KLUBOVÝ REKORD 13-TI LETÉ ŽACTVO
100 VZ 1:01,60 2.místo
400 PZ 5:17,03 2.místo

Metelková Dorča 2009
200 VZ 2:24,25 6.místo
100 P 1:25,58 4.místo
50 VZ 0:29,94 3.místo
100 Z 1:12,36 2.místo
400 VZ 5:05,51 7.místo
200 Z 2:29,65 1.místo - KLUBOVÝ REKORD - ABSOLUTNÍ
100 VZ 1:04,03 1.místo

Pohlová Danielka 2009
100 P 1:48,39 15.místo
50 VZ 0:48,45 32.místo
100 Z - DSQ - nedodržení znakové polohy

Šolcová Evelínka 2010
200 VZ 3:02,49 12.místo
100 P 1:49,20 12.místo
50 VZ 0:36,07 13.místo
100 Z 1:35,09 12.místo
200 P DSQ - delfínové vlnění
100 VZ 1:22,62 15.místo



Na Špince přes Špinku 4.6.2022 - rybník Špinka - voda 20,2

Brýdlová Nikča 2004
10KM 2:37,10 1.místo open

Mašková Justýnka 2005
15KM 3:39,23 4.místo open(1.místo mladší juniorky)

Pospíšilová Zuzka 2006
15KM 3:43,48 7.místo open(4.místo mladší juniorky)



Memoriál MUDr. Jaroslava Fichtla 28.5. 2022 - Bolevický rybník - voda 17,7

Brýdlová Nikča 2004
10KM 2:36,19 11.místo open(2.místo starší juniorky)

Mašková Justýnka 2005
10KM 2:11,10 4.místo open(2.místo mladší juniorky)

Pospíšilová Zuzka 2006
10KKM 2:21,20 6.místo open(4.místo mladší juniorky)



Krajský přebor 10 a 11letého žactva - PAK, HKK,28.5.2022 Chrudim - 25m

Čápová Natka 2011
100 Z 2:04,27 23.místo
50 VZ 0:42,65 17.místo
200 VZ 3:43,10 7.místo
100 VZ 1:39,28 20.místo

Držmíšková Kristýnka 2011
100 Z 1:31,47 6.místo
50 VZ 0:37,57 9.místo
200 VZ 3:07,48 5.místo
100 VZ 1:24,23 8.místo
100 P 1:49,90 11.místo
50 M 0:50,64 7.místo

Dzivý Lukášek 2012
50 P 0:48,57 3.místo
50 VZ 0:38,25 3.místo
100 VZ 1:29,32 6.místo
100 P 1:50,83 5.místo
50 M 0:49,99 4.místo

Nováková Míša 2011
100 Z 1:53,56 17,místo
50 VZ 0:43,92 20.místo
100 PZ 1:51,59 18.místo
100 VZ 1:44,43 21místo
100 P 1:57,55 14.místo
50 M 0:58,37 9.místo

Pohorská Lída 2011
100 Z 1:56,26 20.místo
50 VZ 0:41,99 16. místo
100 PZ 1:51,18 17.místo
100 VZ 1:36,87 18.místo
100 P 2:03,30 18.místo

Zídková Lucka 2011
100 Z 2:11,88 27.místo
50 VZ 0:52,68 31.místo
100 VZ 1:54,95 28.místo
100 P 2:05,59 21.místo



DROP CUP,plavecký pětiboj - HKK a PAK kraj, 14.5.2022, Pardubice - 25m

Afandi Tima 2009
100 Z 1:16,43 7.místo
100 M 1:17,81 8.místo
400 VZ 4:59,67 4.místo
100 VZ 1:07,61 8.místo
100 P 1:29,50 7.místo
Pětiboj žáci 2009 - 1367 bodů -6.místo - (HKK a PAK kraj), 27.místo (celá ČR)

Čápová Natka 2011
50 Z - DSQ - předčasný start
100 PZ 1:56,06 20.místo
50 VZ 0:44,06 16.místo
50 P 1:05,22 23.místo

Držmíšková Kristýnka 2011
50 Z 0:44,78 12.místo
100 PZ 1:43,75 15.místo
50 VZ 0:38,92 11.místo
50 P 0:51,83 14.místo

Dzivý Kuba 2009
100 Z 1:10,41 2.místo
100 M 1:08,49 2.místo
400 VZ 4:34,65 1.místo
100 VZ 1:01,56 3.místo
100 P 1:25,94 4.místo
Pětiboj žáci 2009 - 1779 bodů -1.místo - (HKK a PAK kraj), 1.místo (celá ČR)

Marečková Terka 2011
50 Z 0:56,36 21.místo
100 PZ 2:09,56 22.místo
50 VZ 0:51,71 21.místo
50 P 0:59,19 21.místo

Metelková Dorča 2009
100 Z 1:11,99 3.místo - KLUBOVÝ REKORD 13-TI LETÉ ŽACTVO
100 M 1:16,70 6.místo
400 VZ 4:57,46 6.místo
100 VZ 1:03,90 3.místo
100 P 1:25,38 5.místo
Pětiboj žačky 2009 - 2164 bodů -3.místo - (HKK a PAK kraj), 6.místo (celá ČR)

Nováková Míša 2011
50 Z 0:48,98 18.místo
100 PZ 1:49,90 17.místo
50 VZ 0:44,53 18.místo
50 P 0:56,01 18.místo

Pohorská Lída 2011
50 Z 0:49,43 19.místo
100 PZ 1:49,40 16.místo
50 VZ 0:46,61 19.místo
50 P 0:58,93 20.místo

Poppová Sofča 2010
100 Z 1:29,22 10.místo
100 M 1:34,87 5.místo
100 VZ 1:18,88 11.místo
100 P 1:42,94 12.místo
200 PZ 3:17,81 8.místo
Pětiboj žačky 2010 - 1135 bodů - 12místo - (HKK a PAK kraj)

Slavíková Viktorka 2010
100 Z 1:40,08 14.místo
400 VZ 7:16,69 6.místo
100 VZ 1:31,22 15.místo
100 P 1:55,73 17.místo



Jarní pohár města Hradce Králové 7.5.2022 - 50m

Afandi Tima 2009
50 VZ 0:31,82 15.místo
100 Z 1:19,77 13.místo
200 PZ 2:49,46 13.místo
100 M 1:21,50 8.místo
100 P 1:36,52 11.místo
100 VZ 1:09,45 10.místo

Čápová Natka 2011
50 VZ 0:44,75 22.místo
100 Z 1:58,98 17.místo
50 Z 0:57,96 24.místo
100 VZ 1:40,54 18.místo

Držmíšková Kristýnka 2011
50 VZ - DSQ - předčasný start
100 Z 1:38,08 8.místo
50 Z 0:44,71 9.místo
100 VZ 1:26,19 13.místo

Dzivý Kuba 2009
50 VZ 0:29,13 5.místo
100 Z 1:13,53 5.místo
200 PZ 2:33,68 4.místo
100 M 1:08,45 2.místo
100 P 1:27,38 4.místo
100 VZ 1:02,96 3.místo

Marečková Terka 2011
50 VZ 0:48,56 26.místo
50 P 0:58,25 19.místo
50 Z 1:01,45 27.místo
100 VZ 1:58,14 27.místo

Metelková Dorča 2009
50 VZ 0:30,80 7.místo
100 Z 1:16,24 6.místo
200 PZ 2:49,36 10.místo
100 P 1:30,51 8.místo
100 VZ 1:05,78 3.místo

Nováková Míša 2011
50 VZ 0:42,37 17.místo
50 P 0:55,87 15.místo
50 Z 0:51,99 17.místo
100 VZ 1:46,34 22.místo

Pohorská Lída 2011
50 VZ 0:43,64 19.místo
50 P 0:59,18 20.místo
50 Z 0:53,10 19.místo
100 VZ 1:35,28 16.místo

Slavíková Viktorka 2010
50 VZ 0:38,27 12.místo
50 P 0:54,70 11.místo
50 Z 0:47,33 12.místo

Šolcová Evelínka 2010
50 VZ 0:37,26 10.místo
50 P 0:50,71 6.místo
100 P 1:51,36 10.místo
50 Z 0:44,95 10.místo
100 VZ 1:25,03 12.místo

Zídková Lucka 2011
50 VZ 0:52,26 30.místo
50 P 0:57,73 17.místo
50 Z 0:56,08 23.místo
100 VZ 1:56,33 26.místo



Modrá stuha města Náchoda-30.4.2022 - 25m

Šolcová Evelínka 2010
200 P 3:46,14 10.místo
100 VZ 1:28,20 13.místo
100 Z 1:37,27 11.místo
50 P 0:49,30 10. místo



VC Ostravy 2022-29.4.-1.5.2022 - 50m

Afandi Tima 2009
50 VZ 0:31,80 88.místo
50 M 0:35,33 76.místo
200 M 3:09,85 28.místo
200 VZ 2:28,73 64.misto
100 VZ 1:08,29 78. místo
200 PZ 2:55,53 24.místo
100 M 1:19,78 56. místo

Dzivý Kuba 2009
50 VZ 0:28,60 80.místo
400 PZ 5:27,63 21.místo
50 M 0:31,08 61.místo
200 M 2:40,76 22.místo
200 VZ 2:14,02 45.místo
100 VZ 1:02,06 62.místo
200 PZ 2:34,83 19.místo
100 M 1:10,36 42.místo

Metelková Dorča 2009
50 VZ 0:30,08 51.místo
100 Z 1:14,82 22. místo
200 VZ 2:23,48 36.místo
100 VZ 1:05,87 36.místo
200 Z 2:37,36 9.místo
100 M 1:19,61 32.místo



Letní mistrovství ČR juniorů 22.-24.4.2022 Zlín - 50m

Spilko Daniel 2004
100M 1:01,43 14.místo
200PZ 2:21,87 19.místo
200VZ 2:02,73 11.místo
200M 2:26,22 18.místo
50M 0:28,00 19.místo
100VZ 0:57,30 24.místo



VC Vyškova 23.4. 2022 - Vyškov

Mašková Justýnka 2005
100Z 1:16,96 5.místo
400VZ 4:53,01 1.místo
100VZ 1:08,08 13.místo
200Z 2:40,65 1.místo
100M 1:20,61 8.místo

Pospíšilová Zuzka 2006
100Z 1:18,23 9.místo
100PZ 1:18,50 8.místo
400VZ 4:58,71 2.místo
100VZ 1:06,22 6.místo
100P 1:28,51 9.místo

Winkler Tom 2008
200P disk. - předčasný start
400VZ 4:19,04 1.místo
100VZ 0:57,26 1.místo
100M 1:09,94 4.místo
100P 1:14,22 1.místo



Cena třebovské lokomotivy 9.4.2022 - Česká Třebová 25m

Brýdlová Nikča 2004
100P 1:22,04 4.místo
100PZ 1:17,76 5.místo
200VZ 2:32,01 9.místo
100M 1:20,61 8.místo
50VZ 0:30,93 7.místo

Mašková Justýnka 2005
100PZ 1:16,24 4.místo
200VZ 2:20,60 3.místo
200Z 2:38,65 7.místo
100M 1:16,94 5.místo
50VZ 0:31,17 8.místo

Winkler Tom 2008
100P 1:15,39 5.místo
100PZ 1:06,50 2.místo
200VZ 2:01,93 2.místo
100M 1:07,73 5.místo
50VZ 0:27,33 8.místo

Afandi Tima 2009
100 P 1:27,85 2.místo
100 PZ 1:19,17 5.místo
200 VZ 2:26,13 4.místo
100 M 1:19,84 5.místo
50 VZ 0:31,88 4.místo

Dzivý Kuba 2009
100 PZ 1:11,18 2.místo
200 VZ 2:16,39 3.místo
100 M 1:08,82 1.místo
50 VZ 0:29,46 3.místo

Dzivý Lukášek 2012
100 P 1:52,30 8.místo
100 PZ 1:45,64 8.místo
50 M 0:49,81 7.místo
50 VZ 0:40,51 9.místo

Metelková Dorča 2009
200 VZ 2:20,40 1.místo
200 Z 2:36,00 1.místo - KLUBOVÝ REKORD 13-TI LETÉ ŽACTVO
50 VZ 0:29,97 2.místo



Hořická vlnka - 8.4.2022 Hořice 25m

Afandi Tima 2009
100 Z 1:18,76 5.místo
100 VZ 1:08,29 7.místo
100 M 1:17,17 5.místo

Dzivý Kuba 2009
100 Z 1:11,23 2.místo
100 VZ 1:02,55 3.místo
100 M 1:09,16 3.místo

Metelková Dorča 2009
100 Z 1:12,88 2.místo - KLUBOVÝ REKORD 13-TI LETÉ ŽACTVO
100 VZ 1:04,64 1.místo
200 PZ 2:48,82 4.místo
50 Z 0:35,18 (1.mezičas ze 100Z) - KLUBOVÝ REKORD 13-TI LETÉ ŽACTVO



VC Pardubic 2022 - ČP Arena Cup 1.4. - 3.4.2022 50m

Novotný Adam 2007 kategorie open
50VZ 0:25,79 46.místo
100Z 1:08,02 62.místo
50M 0:28,79 74.místo
100VZ 0:55,81 31.místo
200VZ 2:03,77 26.místo

Winkler Tom 2008 kategorie open
400VZ 4:29,13 28.místo
100P 1:19,89 66.místo
100VZ 0:58,86 90.místo
50P 0:35,51 60.místo
800VZ 9:23,43 20.místo

Dzivý Kuba 2009 kategorie open
50 VZ 0:29,15 159.místo
200 M 2:39,62 43.místo
100 VZ 1:02,80 131.místo

Metelková Dorka kategorie open
50 VZ 0:29,69 82. místo
100 VZ 1:05,05 68. místo



Zimní Mistrovství České republiky na 5KM - 27.3.2022 Praha Podolí 50m

Brýdlová Nikča 2004
5KM 1:14,31 6.místo - starší dorostenky 2003-2004

Mašková Justýnka 2005
5KM 1:08,57 4.místo - mladší dorostenky 2005-2006

Pospíšilová Zuzka 2006
5KM 1:10,27 5.místo - mladší dorostenky 2005-2006

Winkler Tom 2008
5KM 1:01,23 1.místo TITUL MISTR ČESKÉ REPUBLIKY - KADETI - 2008



Jarní cena Prahy - 26.3.2022 Praha Podolí 50m

Novotný Adam 2007
50VZ 0:26,06 4.místo
200PZ 2:23,16 2.místo
200VZ 2:04,00 3.místo
100VZ 0:56,38 2.místo
100M 1:06,55 10.místo



Velká cena města Olomouce - 26.3.2022 Olomouc 50m

Afandi Tima 2009 kategorie open
200 PZ 2:49,47 46.místo
50 VZ 0:31,42 87.místo
100 VZ 1:09,40 69.místo
200 Z 2:53,34 35.místo

Dzivý Kuba 2009 kategorie open
200PZ 2:36,14 34.místo
200 VZ 2:18,38 37.místo
200 M 2:43,29 11. místo
100 VZ 1:04,17 50.místo
100 M 1:14,46 43.místo
200 P 3:10,37 28.místo

Metelková Dorka 2009 kategorie open
100 Z 1:17,69 31.místo
200 VZ 2:28,90 37.místo
50 VZ 0:31,00 58.místo
100 VZ 1:07,81 54.místo
200 Z 2:46,21 28.místo
100 M 1:28,63 46.místo



Závody mládeže - 19.3.2022 Jihlava 25m

Novotný Adam 2007
200PZ 2:21,15 3.místo
200VZ 2:03,10 2.místo
50VZ 0:25,95 1.místo
100VZ 0:55,57 2.místo



Krajské přebory na dlouhé tratě - 12.3.2022 Pardubice - 25m

Brýdlová Nikča 2004
800VZ 10:56,95 3.místo

Mašková Justýnka 2005
800VZ 10:16,53 4.místo

Pospíšilová Zuzka 2006
1500VZ 19:32,99 5.místo

Winkler Tom 2008
1500VZ 17:00,15 1.místo

Afandi Teymur 2009
1500VZ 20:00,74 4.místo

Dzivý Kuba 2009
1500VZ 18:32,69 2.místo



České Budějovice 2022 - 19.-20.2.2022 - 50m

Afandi Teymur 2009
200 PZ 2:52,17 35.místo
200 M 3:03,78 9.místo
100 P 1:36,51 22.místo
100 M 1:19,79 19.místo
100 VZ 1:10,99 47.místo

Dzivý Kuba 2009
200 PZ 2:35,94 12.místo
200 P 3:05,08 12.místo
400 VZ 4:57,29 4.místo
200 M 2:42,63 3.místo
50 VZ 0:29,99 15.místo
200 VZ 2:22,39 13.místo
100 M 1:11,66 7.místo
200 Z 2:43,15 7.místo
100 VZ 1:03,96 15.místo

Metelková Dorka 2009
200 PZ 2:52,32 38.místo
100 Z 1:19,29 19.místo
50 Z 0:36,90 24.místo
50 VZ 0:30,55 16.místo
100 M 1:21,39 23.místo
200 Z 2:48,21 12.místo
100 VZ 1:10,39 47. místo

Poppová Sofi 2010
200 PZ 3:16,89 24.místo
50 M 0:37,41 3.místo
100 Z 1:31,25 19.místo
50 Z 0:42,16 26.místo
50 VZ 0:35,18 22.místo
100 M 1:33,35 7.místo
100 VZ 1:19,09 102.místo

Winkler Tom 2008
200PZ 2:29,70 - ve finále 2:28,83 5.místo
200P 2:49,30 2.místo
400VZ 4:33,46 1.místo
50VZ 0:27,65 4.místo
200VZ 2:08,91 1.místo
50P 0:34,65 1.místo
100M 1:13,89 10.místo
100VZ 0:59,55 4.místo



O Třebovskou mašinku 7.ročník - 12.2.2022 - Česká Třebová 25m

Čápová Natka 2011
50 Z 0:52,66 13.místo
50 P 1:05,96 24.místo
50 VZ 0:44,68 12.místo

Držmíšková Týna 2011
50 Z 0:46,48 8.místo
50 P 0:51,44 8.místo
50 VZ 0:40,85 9.místo

Dzivý Lukáš 2012
50 Z 0:47,77 6.místo
50 P 0:51,00 3.místo
50 M 0:48,58 3.místo
50 VZ 0:41,34 6.místo

Marečková Terka 2011
50 Z 0:56,66 19.místo
50 P 1:00,50 19.místo
50 VZ 0:52,91 17.místo

Nováková Míša 2011
50 Z 0:52,84 14.místo
50 P 0:57,91 13.místo
50 VZ 0:46,46 14.místo

Pohorská Lída 2011
50 Z 0:54,38 16.místo
50 P 1:03,29 21.místo
50 VZ 0:53,47 18. místo

Zídková Lucka 2011
50 Z 0:59,44 21.místo
50 P 1:01,92 20.místo
50 VZ 0:54,57 20.místo

PK Vysoké Mýto - štafeta 8x25 VZ - 2:50,02 5.místo