Výsledky 2022:Osobní stránka na adrese: pkvm08.svet-stranek.cz

Výsledky 2022

Letní olympiáda dětí a mládeže

Winkler Tom 2008
200PZ 2:27,44 3.místo v rozplavbách - finále 2:27,01 4.místo
200VZ 2:05,17 3.místo v rozplavbách - finále 2:03,91 1.místo
100VZ 0:57,77 4.místo v rozplavbách - finále 0:56,89 3.místo
100M 1:12,88 18.místo v rozplavbách
100P 1:18,34 7.místo v rozplavbách - finále 1:21,08 8.místo
400VZ 4:27,00 4.místo



Letní Mistrovství České republiky 30.6.-3.7. 2022 Praha Podolí

Novotný Adam 2007
100VZ 0:56,65 50.místo - kategorie open



Mistrovství České republiky juniorů 18.-19.6.2022 Seč - voda 22,0

Mašková Justýnka 2005
10KM 2:16.33 2.místo - Titul Vícemistryně ČR v kategorii mladších juniorek(2005-2006)

Pospíšilová Zuzka 2006
10KM 2:21,12 3.místo - MČR v kategorii mladších juniorek(2005-2006)



Mistrovství České republiky staršího žactva(08-09) 18.-19.6. 2022 České Budějovice

Winkler Tom 2008
400VZ 4:23,99 1.místo - Titul Mistr ČR ročník 2008
200PZ 2:29,52 6.místo
200VZ 2:04,70 1.místo - Titul Mistr ČR ročník 2008
1500VZ 17:28,46 1.místo - Titul Mistr ČR ročník 2008
200P 2:48,65 6.místo
100VZ 0:57,36 4.místo



Tovačovský maraton 11.6.2022 - Tovačov - voda 21,2

Brýdlová Nikča 2004
15KM 4:25,02 7.místo open(2.místo st.juniorky)

Mašková Justýnka 2005
15KM 4:00,58 2.místo open(1.místo ml.juniorky)

Pospíšilová Zuzka 2006
15KM 4:11,17 4.místo open(3.místo ml.juniorky)



Krajský přebor 12-let a starší-PAK, HKK- 4.-5.6.2022 Česká Třebová

Winkler Tom 2008
200VZ 2:02,76 1.místo
100P 1:16,18 1.místo
400VZ 4:22,00 1.místo
50VZ 0:27,06 2.místo
200PZ 2:23,02 1.místo
1500VZ 16:56,17 1.místo
200P 2:39,49 1.místo
100VZ 0:56,47 1.místo

Afandi Tima 2009
200 VZ 2:22,39 5.místo
200 M 2:55,73 6.místo
400 VZ 5:00,57 5.místo
50 VZ 0:32,14 10.místo
200 PZ 2:46,06 9.místo
1500 VZ 20:05,50 4.místo
100 M 1:17,35 6.místo
100 VZ 1:07,15 7.místo

Dzivý Kuba 2009
200 VZ 2:13,22 3.místo
200 M 2:29,27 1.místo - KLUBOVÝ REKORD 13-TI LETÉ ŽACTVO
400 VZ 4:36,91 2.místo
50 VZ 0:28,80 3.místo
200 PZ 2:31,81 2.místo
1500 VZ 18:11,61 2.místo
100 M 1:07,15 1.místo - KLUBOVÝ REKORD 13-TI LETÉ ŽACTVO
100 VZ 1:01,60 2.místo
400 PZ 5:17,03 2.místo

Metelková Dorča 2009
200 VZ 2:24,25 6.místo
100 P 1:25,58 4.místo
50 VZ 0:29,94 3.místo
100 Z 1:12,36 2.místo
400 VZ 5:05,51 7.místo
200 Z 2:29,65 1.místo - KLUBOVÝ REKORD - ABSOLUTNÍ
100 VZ 1:04,03 1.místo

Pohlová Danielka 2009
100 P 1:48,39 15.místo
50 VZ 0:48,45 32.místo
100 Z - DSQ - nedodržení znakové polohy

Šolcová Evelínka 2010
200 VZ 3:02,49 12.místo
100 P 1:49,20 12.místo
50 VZ 0:36,07 13.místo
100 Z 1:35,09 12.místo
200 P DSQ - delfínové vlnění
100 VZ 1:22,62 15.místo



Na Špince přes Špinku 4.6.2022 - rybník Špinka - voda 20,2

Brýdlová Nikča 2004
10KM 2:37,10 1.místo open

Mašková Justýnka 2005
15KM 3:39,23 4.místo open(1.místo mladší juniorky)

Pospíšilová Zuzka 2006
15KM 3:43,48 7.místo open(4.místo mladší juniorky)



Memoriál MUDr. Jaroslava Fichtla 28.5. 2022 - Bolevický rybník - voda 17,7

Brýdlová Nikča 2004
10KM 2:36,19 11.místo open(2.místo starší juniorky)

Mašková Justýnka 2005
10KM 2:11,10 4.místo open(2.místo mladší juniorky)

Pospíšilová Zuzka 2006
10KKM 2:21,20 6.místo open(4.místo mladší juniorky)



Krajský přebor 10 a 11letého žactva - PAK, HKK,28.5.2022 Chrudim - 25m

Čápová Natka 2011
100 Z 2:04,27 23.místo
50 VZ 0:42,65 17.místo
200 VZ 3:43,10 7.místo
100 VZ 1:39,28 20.místo

Držmíšková Kristýnka 2011
100 Z 1:31,47 6.místo
50 VZ 0:37,57 9.místo
200 VZ 3:07,48 5.místo
100 VZ 1:24,23 8.místo
100 P 1:49,90 11.místo
50 M 0:50,64 7.místo

Dzivý Lukášek 2012
50 P 0:48,57 3.místo
50 VZ 0:38,25 3.místo
100 VZ 1:29,32 6.místo
100 P 1:50,83 5.místo
50 M 0:49,99 4.místo

Nováková Míša 2011
100 Z 1:53,56 17,místo
50 VZ 0:43,92 20.místo
100 PZ 1:51,59 18.místo
100 VZ 1:44,43 21místo
100 P 1:57,55 14.místo
50 M 0:58,37 9.místo

Pohorská Lída 2011
100 Z 1:56,26 20.místo
50 VZ 0:41,99 16. místo
100 PZ 1:51,18 17.místo
100 VZ 1:36,87 18.místo
100 P 2:03,30 18.místo

Zídková Lucka 2011
100 Z 2:11,88 27.místo
50 VZ 0:52,68 31.místo
100 VZ 1:54,95 28.místo
100 P 2:05,59 21.místo



DROP CUP,plavecký pětiboj - HKK a PAK kraj, 14.5.2022, Pardubice - 25m

Afandi Tima 2009
100 Z 1:16,43 7.místo
100 M 1:17,81 8.místo
400 VZ 4:59,67 4.místo
100 VZ 1:07,61 8.místo
100 P 1:29,50 7.místo
Pětiboj žáci 2009 - 1367 bodů -6.místo - (HKK a PAK kraj), 27.místo (celá ČR)

Čápová Natka 2011
50 Z - DSQ - předčasný start
100 PZ 1:56,06 20.místo
50 VZ 0:44,06 16.místo
50 P 1:05,22 23.místo

Držmíšková Kristýnka 2011
50 Z 0:44,78 12.místo
100 PZ 1:43,75 15.místo
50 VZ 0:38,92 11.místo
50 P 0:51,83 14.místo

Dzivý Kuba 2009
100 Z 1:10,41 2.místo
100 M 1:08,49 2.místo
400 VZ 4:34,65 1.místo
100 VZ 1:01,56 3.místo
100 P 1:25,94 4.místo
Pětiboj žáci 2009 - 1779 bodů -1.místo - (HKK a PAK kraj), 1.místo (celá ČR)

Marečková Terka 2011
50 Z 0:56,36 21.místo
100 PZ 2:09,56 22.místo
50 VZ 0:51,71 21.místo
50 P 0:59,19 21.místo

Metelková Dorča 2009
100 Z 1:11,99 3.místo - KLUBOVÝ REKORD 13-TI LETÉ ŽACTVO
100 M 1:16,70 6.místo
400 VZ 4:57,46 6.místo
100 VZ 1:03,90 3.místo
100 P 1:25,38 5.místo
Pětiboj žačky 2009 - 2164 bodů -3.místo - (HKK a PAK kraj), 6.místo (celá ČR)

Nováková Míša 2011
50 Z 0:48,98 18.místo
100 PZ 1:49,90 17.místo
50 VZ 0:44,53 18.místo
50 P 0:56,01 18.místo

Pohorská Lída 2011
50 Z 0:49,43 19.místo
100 PZ 1:49,40 16.místo
50 VZ 0:46,61 19.místo
50 P 0:58,93 20.místo

Poppová Sofča 2010
100 Z 1:29,22 10.místo
100 M 1:34,87 5.místo
100 VZ 1:18,88 11.místo
100 P 1:42,94 12.místo
200 PZ 3:17,81 8.místo
Pětiboj žačky 2010 - 1135 bodů - 12místo - (HKK a PAK kraj)

Slavíková Viktorka 2010
100 Z 1:40,08 14.místo
400 VZ 7:16,69 6.místo
100 VZ 1:31,22 15.místo
100 P 1:55,73 17.místo



Jarní pohár města Hradce Králové 7.5.2022 - 50m

Afandi Tima 2009
50 VZ 0:31,82 15.místo
100 Z 1:19,77 13.místo
200 PZ 2:49,46 13.místo
100 M 1:21,50 8.místo
100 P 1:36,52 11.místo
100 VZ 1:09,45 10.místo

Čápová Natka 2011
50 VZ 0:44,75 22.místo
100 Z 1:58,98 17.místo
50 Z 0:57,96 24.místo
100 VZ 1:40,54 18.místo

Držmíšková Kristýnka 2011
50 VZ - DSQ - předčasný start
100 Z 1:38,08 8.místo
50 Z 0:44,71 9.místo
100 VZ 1:26,19 13.místo

Dzivý Kuba 2009
50 VZ 0:29,13 5.místo
100 Z 1:13,53 5.místo
200 PZ 2:33,68 4.místo
100 M 1:08,45 2.místo
100 P 1:27,38 4.místo
100 VZ 1:02,96 3.místo

Marečková Terka 2011
50 VZ 0:48,56 26.místo
50 P 0:58,25 19.místo
50 Z 1:01,45 27.místo
100 VZ 1:58,14 27.místo

Metelková Dorča 2009
50 VZ 0:30,80 7.místo
100 Z 1:16,24 6.místo
200 PZ 2:49,36 10.místo
100 P 1:30,51 8.místo
100 VZ 1:05,78 3.místo

Nováková Míša 2011
50 VZ 0:42,37 17.místo
50 P 0:55,87 15.místo
50 Z 0:51,99 17.místo
100 VZ 1:46,34 22.místo

Pohorská Lída 2011
50 VZ 0:43,64 19.místo
50 P 0:59,18 20.místo
50 Z 0:53,10 19.místo
100 VZ 1:35,28 16.místo

Slavíková Viktorka 2010
50 VZ 0:38,27 12.místo
50 P 0:54,70 11.místo
50 Z 0:47,33 12.místo

Šolcová Evelínka 2010
50 VZ 0:37,26 10.místo
50 P 0:50,71 6.místo
100 P 1:51,36 10.místo
50 Z 0:44,95 10.místo
100 VZ 1:25,03 12.místo

Zídková Lucka 2011
50 VZ 0:52,26 30.místo
50 P 0:57,73 17.místo
50 Z 0:56,08 23.místo
100 VZ 1:56,33 26.místo



Modrá stuha města Náchoda-30.4.2022 - 25m

Šolcová Evelínka 2010
200 P 3:46,14 10.místo
100 VZ 1:28,20 13.místo
100 Z 1:37,27 11.místo
50 P 0:49,30 10. místo



VC Ostravy 2022-29.4.-1.5.2022 - 50m

Afandi Tima 2009
50 VZ 0:31,80 88.místo
50 M 0:35,33 76.místo
200 M 3:09,85 28.místo
200 VZ 2:28,73 64.misto
100 VZ 1:08,29 78. místo
200 PZ 2:55,53 24.místo
100 M 1:19,78 56. místo

Dzivý Kuba 2009
50 VZ 0:28,60 80.místo
400 PZ 5:27,63 21.místo
50 M 0:31,08 61.místo
200 M 2:40,76 22.místo
200 VZ 2:14,02 45.místo
100 VZ 1:02,06 62.místo
200 PZ 2:34,83 19.místo
100 M 1:10,36 42.místo

Metelková Dorča 2009
50 VZ 0:30,08 51.místo
100 Z 1:14,82 22. místo
200 VZ 2:23,48 36.místo
100 VZ 1:05,87 36.místo
200 Z 2:37,36 9.místo
100 M 1:19,61 32.místo



Letní mistrovství ČR juniorů 22.-24.4.2022 Zlín - 50m

Spilko Daniel 2004
100M 1:01,43 14.místo
200PZ 2:21,87 19.místo
200VZ 2:02,73 11.místo
200M 2:26,22 18.místo
50M 0:28,00 19.místo
100VZ 0:57,30 24.místo



VC Vyškova 23.4. 2022 - Vyškov

Mašková Justýnka 2005
100Z 1:16,96 5.místo
400VZ 4:53,01 1.místo
100VZ 1:08,08 13.místo
200Z 2:40,65 1.místo
100M 1:20,61 8.místo

Pospíšilová Zuzka 2006
100Z 1:18,23 9.místo
100PZ 1:18,50 8.místo
400VZ 4:58,71 2.místo
100VZ 1:06,22 6.místo
100P 1:28,51 9.místo

Winkler Tom 2008
200P disk. - předčasný start
400VZ 4:19,04 1.místo
100VZ 0:57,26 1.místo
100M 1:09,94 4.místo
100P 1:14,22 1.místo



Cena třebovské lokomotivy 9.4.2022 - Česká Třebová 25m

Brýdlová Nikča 2004
100P 1:22,04 4.místo
100PZ 1:17,76 5.místo
200VZ 2:32,01 9.místo
100M 1:20,61 8.místo
50VZ 0:30,93 7.místo

Mašková Justýnka 2005
100PZ 1:16,24 4.místo
200VZ 2:20,60 3.místo
200Z 2:38,65 7.místo
100M 1:16,94 5.místo
50VZ 0:31,17 8.místo

Winkler Tom 2008
100P 1:15,39 5.místo
100PZ 1:06,50 2.místo
200VZ 2:01,93 2.místo
100M 1:07,73 5.místo
50VZ 0:27,33 8.místo

Afandi Tima 2009
100 P 1:27,85 2.místo
100 PZ 1:19,17 5.místo
200 VZ 2:26,13 4.místo
100 M 1:19,84 5.místo
50 VZ 0:31,88 4.místo

Dzivý Kuba 2009
100 PZ 1:11,18 2.místo
200 VZ 2:16,39 3.místo
100 M 1:08,82 1.místo
50 VZ 0:29,46 3.místo

Dzivý Lukášek 2012
100 P 1:52,30 8.místo
100 PZ 1:45,64 8.místo
50 M 0:49,81 7.místo
50 VZ 0:40,51 9.místo

Metelková Dorča 2009
200 VZ 2:20,40 1.místo
200 Z 2:36,00 1.místo - KLUBOVÝ REKORD 13-TI LETÉ ŽACTVO
50 VZ 0:29,97 2.místo



Hořická vlnka - 8.4.2022 Hořice 25m

Afandi Tima 2009
100 Z 1:18,76 5.místo
100 VZ 1:08,29 7.místo
100 M 1:17,17 5.místo

Dzivý Kuba 2009
100 Z 1:11,23 2.místo
100 VZ 1:02,55 3.místo
100 M 1:09,16 3.místo

Metelková Dorča 2009
100 Z 1:12,88 2.místo - KLUBOVÝ REKORD 13-TI LETÉ ŽACTVO
100 VZ 1:04,64 1.místo
200 PZ 2:48,82 4.místo
50 Z 0:35,18 (1.mezičas ze 100Z) - KLUBOVÝ REKORD 13-TI LETÉ ŽACTVO



VC Pardubic 2022 - ČP Arena Cup 1.4. - 3.4.2022 50m

Novotný Adam 2007 kategorie open
50VZ 0:25,79 46.místo
100Z 1:08,02 62.místo
50M 0:28,79 74.místo
100VZ 0:55,81 31.místo
200VZ 2:03,77 26.místo

Winkler Tom 2008 kategorie open
400VZ 4:29,13 28.místo
100P 1:19,89 66.místo
100VZ 0:58,86 90.místo
50P 0:35,51 60.místo
800VZ 9:23,43 20.místo

Dzivý Kuba 2009 kategorie open
50 VZ 0:29,15 159.místo
200 M 2:39,62 43.místo
100 VZ 1:02,80 131.místo

Metelková Dorka kategorie open
50 VZ 0:29,69 82. místo
100 VZ 1:05,05 68. místo



Zimní Mistrovství České republiky na 5KM - 27.3.2022 Praha Podolí 50m

Brýdlová Nikča 2004
5KM 1:14,31 6.místo - starší dorostenky 2003-2004

Mašková Justýnka 2005
5KM 1:08,57 4.místo - mladší dorostenky 2005-2006

Pospíšilová Zuzka 2006
5KM 1:10,27 5.místo - mladší dorostenky 2005-2006

Winkler Tom 2008
5KM 1:01,23 1.místo TITUL MISTR ČESKÉ REPUBLIKY - KADETI - 2008



Jarní cena Prahy - 26.3.2022 Praha Podolí 50m

Novotný Adam 2007
50VZ 0:26,06 4.místo
200PZ 2:23,16 2.místo
200VZ 2:04,00 3.místo
100VZ 0:56,38 2.místo
100M 1:06,55 10.místo



Velká cena města Olomouce - 26.3.2022 Olomouc 50m

Afandi Tima 2009 kategorie open
200 PZ 2:49,47 46.místo
50 VZ 0:31,42 87.místo
100 VZ 1:09,40 69.místo
200 Z 2:53,34 35.místo

Dzivý Kuba 2009 kategorie open
200PZ 2:36,14 34.místo
200 VZ 2:18,38 37.místo
200 M 2:43,29 11. místo
100 VZ 1:04,17 50.místo
100 M 1:14,46 43.místo
200 P 3:10,37 28.místo

Metelková Dorka 2009 kategorie open
100 Z 1:17,69 31.místo
200 VZ 2:28,90 37.místo
50 VZ 0:31,00 58.místo
100 VZ 1:07,81 54.místo
200 Z 2:46,21 28.místo
100 M 1:28,63 46.místo



Závody mládeže - 19.3.2022 Jihlava 25m

Novotný Adam 2007
200PZ 2:21,15 3.místo
200VZ 2:03,10 2.místo
50VZ 0:25,95 1.místo
100VZ 0:55,57 2.místo



Krajské přebory na dlouhé tratě - 12.3.2022 Pardubice - 25m

Brýdlová Nikča 2004
800VZ 10:56,95 3.místo

Mašková Justýnka 2005
800VZ 10:16,53 4.místo

Pospíšilová Zuzka 2006
1500VZ 19:32,99 5.místo

Winkler Tom 2008
1500VZ 17:00,15 1.místo

Afandi Teymur 2009
1500VZ 20:00,74 4.místo

Dzivý Kuba 2009
1500VZ 18:32,69 2.místo



České Budějovice 2022 - 19.-20.2.2022 - 50m

Afandi Teymur 2009
200 PZ 2:52,17 35.místo
200 M 3:03,78 9.místo
100 P 1:36,51 22.místo
100 M 1:19,79 19.místo
100 VZ 1:10,99 47.místo

Dzivý Kuba 2009
200 PZ 2:35,94 12.místo
200 P 3:05,08 12.místo
400 VZ 4:57,29 4.místo
200 M 2:42,63 3.místo
50 VZ 0:29,99 15.místo
200 VZ 2:22,39 13.místo
100 M 1:11,66 7.místo
200 Z 2:43,15 7.místo
100 VZ 1:03,96 15.místo

Metelková Dorka 2009
200 PZ 2:52,32 38.místo
100 Z 1:19,29 19.místo
50 Z 0:36,90 24.místo
50 VZ 0:30,55 16.místo
100 M 1:21,39 23.místo
200 Z 2:48,21 12.místo
100 VZ 1:10,39 47. místo

Poppová Sofi 2010
200 PZ 3:16,89 24.místo
50 M 0:37,41 3.místo
100 Z 1:31,25 19.místo
50 Z 0:42,16 26.místo
50 VZ 0:35,18 22.místo
100 M 1:33,35 7.místo
100 VZ 1:19,09 102.místo

Winkler Tom 2008
200PZ 2:29,70 - ve finále 2:28,83 5.místo
200P 2:49,30 2.místo
400VZ 4:33,46 1.místo
50VZ 0:27,65 4.místo
200VZ 2:08,91 1.místo
50P 0:34,65 1.místo
100M 1:13,89 10.místo
100VZ 0:59,55 4.místo



O Třebovskou mašinku 7.ročník - 12.2.2022 - Česká Třebová 25m

Čápová Natka 2011
50 Z 0:52,66 13.místo
50 P 1:05,96 24.místo
50 VZ 0:44,68 12.místo

Držmíšková Týna 2011
50 Z 0:46,48 8.místo
50 P 0:51,44 8.místo
50 VZ 0:40,85 9.místo

Dzivý Lukáš 2012
50 Z 0:47,77 6.místo
50 P 0:51,00 3.místo
50 M 0:48,58 3.místo
50 VZ 0:41,34 6.místo

Marečková Terka 2011
50 Z 0:56,66 19.místo
50 P 1:00,50 19.místo
50 VZ 0:52,91 17.místo

Nováková Míša 2011
50 Z 0:52,84 14.místo
50 P 0:57,91 13.místo
50 VZ 0:46,46 14.místo

Pohorská Lída 2011
50 Z 0:54,38 16.místo
50 P 1:03,29 21.místo
50 VZ 0:53,47 18. místo

Zídková Lucka 2011
50 Z 0:59,44 21.místo
50 P 1:01,92 20.místo
50 VZ 0:54,57 20.místo

PK Vysoké Mýto - štafeta 8x25 VZ - 2:50,02 5.místo