Výsledky 2021:Osobní stránka na adrese: pkvm08.svet-stranek.cz

Výsledky 2021

Superfinále žactva,kadetů 5.9.2021 - Mělice

Mašková Justýnka 2005
3KM 0:35,38 4.místo

Novotný Adam 2007
5KM 0:55,08 3.místo

Pospíšilová Zuzka 2006
5KM 0:59,54 7.místo

Winkler Tom 2008
5KM 0:55,04 1.místo



O pohár Lídy Jelínkové 4.9.2021 - Mělice

Brýdlová Nikča 2004
15KM 3:46,46 9.místo(open)

Mašková Justýnka 2005
15KM 3:29,19 4.místo(open)

Pospíšilová Zuzka 2006
3KM 0:47,31 2.místo

Winkler Tom 2008
5KM 1:17,05 1.místo



Pastvinský maraton 29.8.2021 - Pastviny

Brýdlová Nikča 2004
10KM 2:30,43 5.místo

Jakoubek Jirka 1989
3KM 0:42,40 2.místo

Mašková Justýnka 2005
10KM 2:15,04 3.místo

Novotný Adam 2007
5KM DNF

Pospíšilová Zuzka 2006
5KM 1:08,24 3.místo

Winkler Tom 2008
3KM 0:38,48 1.místo



Plavecký memoriál Hany Greenfieldové 28.8.2021 - Labe

Brýdlová Nikča 2004
10KM 2:36,25 7.místo

Winkler Tom 2008
3KM 0:39,57 2.místo



Mistrovství České republiky na 5KM,20KM - 21.-22.8.2021 - Račice

Brýdlová Nikča 2004
5KM 1:17,36 14.místo MČR - mladší dorost(2004-2005)
20KM 5:41,55 5.místo MČR - mladší dorost(2004-2005)

Mašková Justýnka 2005
5KM 1:07,49 3.místo MČR - mladší dorost(2004-2005)
20KM 5:14,14 2.místo MČR - mladší dorost(2004-2005)

Novotný Adam 2007
5KM 1:08,30 2.místo MČR - kadeti 2007

Pospíšilová Zuzka 2006
5KM 1:12,01 6.místo MČR - kadetky 2006
10KM 2:36,03 6.místo

Winkler Tom 2008
5KM 1:11,48 3.místo MČR - žactvo 2008
3KM 0:41,50 1.místo



Memoriál MUDr. Jaroslava Fichtla - 7.-8.8. 2021 - Bolevák - voda 21

Novotný Adam 2007
10KM 2:25,44 2.místo

Pospíšilová Zuzka 2006
10KM 2:42,03 5.místo
5KM 1:18,05 8.místo

Winkler Tom 2008
3KM 0:44,35 1.místo
5KM 1:14,47 1.místo



Dolní Vltavice - Lipno 24.-25.7. 2021 - voda 23

Brýdlová Nikča 2004
3KM 0:44,21 2.místo
10KM 2:41,08 15.místo

Mašková Justýnka 2005
3KM 0:41,37 1.místo
10KM 2:31,31 8.místo

Novotný Adam 2007
3KM 0:37,23 5.místo
5KM 1:06,21 5.místo

Pospíšilová Zuzka 2006
3KM 0:41,41 5.místo
5KM 1:13,23 6.místo

Winkler Tom 2008
3KM 0:40,12 2.místo
5KM 1:10,34 2.místo



Veselská hodinovka - Veselí nad Lužnicí 18.7.2021 - voda 23,7

Brýdlová Nikča 2004
10KM 2:50,47 15.místo

Mašková Justýnka 2005
10KM 2:30,41 6.místo

Novotný Adam 2007
5KM 1:07,08 4.místo

Pospíšilová Zuzka 2006
5KM 1:12,46 6.místo

Spilko Dan 2004
5KM 1:18,55 9.místo

Winkler Tom 2008
3KM 0:34,32 1.místo



Garoma maraton Brněnská přehrada 11.7.2021 - voda 24,5

Brýdlová Nikča 2004 - kategorie ml.dorost,st.dorost,dospělí
10KM 2:36,50 15.místo

Mašková Justýnka 2005 - kategorie ml.dorost,st.dorost,dospělí
10KM 2:23,16 7.místo

Novotný Adam 2007
5KM 1:02,46 4.místo

Pospíšilová Zuzka 2006
5KM 1:12,25 6.místo

Winkler Tom 2008
5KM 1:08,35 1.místo



MČR v dálkovém plavání na 10KM-dorost,dospělí,masters a Memoriál Miroslava Kroufka - Sečská přehrada 26.-27.7.2021 - voda 22,8

Brýdlová Anet 2002
3KM 0:55,23 9.místo

Brýdlová Nikča 2004
10KM 2:38,38 7.místo Mistrovství České republiky - mladší dorost
5KM 1:22,16 19.místo

Jakoubek Jirka 1989
3KM 0:49,33 11.místo

Mašková Justýnka 2005
10KM 2:19,54 2.místo Mistrovství České republiky - mladší dorost
5KM 1:13,36 6.místo

Novotný Adam 2007
10KM 2:14,40 3.místo
5KM 1:07,21 4.místo

Pospíšilová Zuzka 2006
10KM 2:29,35 5.místo
5KM 1:14,46 6.místo

Spilko Dan 2004
3KM 0:44,33 3.místo

Winkler Tom 2008
3KM 0:42,38 2.místo
5KM 1:12,49 2.místo




Pardubický plavecký pohár - písník Jezero 10.6.2021

Brýdlová Nikča 2004
1500m 22:28,5 1.místo

Novotný Adam 2007
1500m 18:11,9 1.místo

Pospíšilová Zuzka 2006
1500m 21:27,5 1.místo

Winkler Tom 2008
1500m 19:41,7 1.místo



Na Špince přes Špinku 5.6.2021 - rybník Špinka - voda 21,1

Brýdlová Nikča 2004
15KM DNF

Mašková Justýnka 2005
15KM 3:49,07 1.místo

Pospíšilová Zuzka 2006
5KM 1:12,17 3.místo


Velká cena Liberce 3.kolo Českého poháru 4.-6.6.2021
kategorie - open

Novotný Adam 2007
50VZ 0:27,12 35.místo(1.místo 2007)
1500VZ 18:24,85 9.místo(2.místo)
50M 0:30,28 42.místo(3.místo)
100Z 1:11,35 30.místo(5.místo)
200VZ 2:08,94 19.místo(3.místo)
100VZ 0:57. 81 17.místo(1.místo)
400VZ 4:38,48 14.místo(4.místo)
100M 1:10,04 32.místo(5.místo)


Winkler Tom 2008
50VZ 0:29,89 71.místo(3.místo 2008)
50P 0:37,18 33.místo(3.místo)
1500VZ 19:10,73 12.místo(1.místo)
200P 2:56,43 30.místo(2.místo)
200VZ 2:18,62 43.místo(1.místo)
100VZ 1:03,17 49.místo(1.místo)
100P 1:21,24 32.místo(2.místo)
400VZ 4:50,38 21.místo(1.místo)



Pardubický plavecký pohár 27.5. 2021 - písník Jezero - voda 15,9

Brýdlová Nikča 2004
1500VZ 0:26,41 2.místo

Mašková Justýnka 2005
1500VZ 0:25,36 1.místo

Pospíšilová Zuzka 2006
1500VZ 0:25,40 1.místo

Winkler Tom 2008
1500VZ - DNF


Praha 2021 2.kolo Českého poháru-28.-30.5.2021 Praha Podolí
kategorie - open

Novotný Adam 2007
50VZ 0:27,22 80.místo(1.místo 2007)
50M 0:30,00 88.místo(3.místo)
200VZ 2:07,81 34.místo(2.místo)
400PZ 5:29,43 21.místo(3.místo)
800VZ 9:34,24 22.místo(1.místo)
400VZ 4:35,16 28.místo(3.místo)
200PZ 2:30,24 38.místo((5.místo)
100VZ 0:58,71 62.místo(1.místo)


Winkler Tom 2008
200P 2:56,57 36.místo(3.místo 2008)