Výsledky 2019:Osobní stránka na adrese: pkvm08.svet-stranek.cz

Výsledky 2019

28.9.2019 23.Velká cena města Vysoké Mýto

METELKOVÁ Dorča 2009
100 PZ 01:29,93 2. místo
100 VZ 01:16,09 2. místo (FINÁLE)
50 Z 00:41,11 1. místo
50 VZ 00:35,58 2. místo
100 Z 01:29,10 2. místo

Bezdíčková Anežka 2008
100 PZ 01:33,77 28. místo
50 P 00:50,10 11. místo
100 VZ 01:22,89 29. místo
50 M 00:43,75 19. místo
50 VZ 00:37,39 26. místo
100 Z 01:34,42 26. místo

Holubová Sarah 2008
100 PZ 01:38,57 30. místo
50 P 00:51,75 13. místo
100 VZ 01:26,05 31. místo
100 P 01:50,33 23. místo
50 VZ 00:39,00 31. místo
100 Z 01:44,91 34. místo

Poppová Sofie 2010
50 P 00:59,08 12. místo
50 Z 00:54,22 18. místo
100 P 02:03,31 13. místo
50 VZ 00:46,09 19. místo

Nedvěd Patrik 2007
100 PZ 01:27,03 17. místo
100 VZ 01:15,18 13. místo
50 Z 00:40,17 7.místo
50 M 00:39,76 13. místo
100 P 01:37,11 7.místo
50 VZ 00:33,06 10. místo

Čáp Jakub 2006
50 P 01:01,48 9. místo
100 VZ 01:46,53 21. místo
50 Z 00:53,49 7. místo
50 VZ 00:48,60 21. místo
100 Z 01:58,99 20. místo

Bláha Petr 2007
50 P 01:07,62 15. místo
100 VZ 01:47,73 30. místo
50 Z 00:57,05 19. místo
100 P 02:23,39 17. místo
50 VZ 00:46,73 30. místo
100 Z 01:59,24 34. místo

Legáth Jáchym 2008
50 P 01:01,58 13. místo
50 Z 01:05,51 21. místo
100 P 02:15,14 16. místo
50 VZ 00:53,42 31. místo

Tocháček Jiří 2008
50 P 01:03,76 14. místo
50 Z 01:04,32 20. místo
100 P 02:25,84 18. místo
50 VZ 00:57,85 32. místo

Tošovský Jakub 2009
50 P 00:57,90 9. místo
100 VZ 01:35,08 11. místo
50 Z 00:51,63 9. místo

Brýdl Honza 2004
100PZ 1:13,52 10.místo
100VZ 1:05,21 13.místo
50Z 0:33,53 6.místo
100P 1:26,20 6.místo
50VZ 0:29,17 13.místo
100Z 1:14,67 9.místo

Brýdlová Nikča 2004
100PZ 1:17,87 9.místo
50P 0:37,37 1.místo
100VZ 1:08,85 11.místo
50M 0:35,07 8.místo
100P 1:24,34 1.místo
50VZ 0:31,348.místo

Mašková Justýnka 2005
100PZ 1:16,27 13.místo
100VZ 1:04,74 - ve finále 1:04,20 3.místo
100M 1:15,96 7.místo
50M 0:34,76 9.místo
100P 1:31,15 16.místo
50VZ 0:31,27 10.místo

Novotný Adam 2007
100PZ 1:11,65 1.místo
100VZ 1:02,39 - ve finále 1:01,43 1.místo
100M 1:13,68 1.místo
100P 1:22,50 1.místo
50VZ 0:29,05 1.místo
100Z 1:12,08 1.místo

Seidl Vojta 2005
100PZ 1:13,68 6.místo
100VZ 1:03,64 - ve finále 1:02,39 4.místo
100M 1:14,07 4.místo
50M 0:33,63 7.místo
50VZ 0:28,91 3.místo
100Z 1:22,34 14.místo

Smrček Pepa 2005
100PZ 1:14,96 7.místo
100VZ 1:01,82 - ve finále 1:01,60 3.místo
50Z 0:36,63 4.místo
50M 0:36,72 15.místo
50VZ 0:29,13 4.místo
100Z 1:20,15 12.místo

Spilko Dan 2004
100PZ 1:08,55 8.místo
100VZ 0:59,80 9.místo
100M 1:07,25 5.místo
50M 0:30,91 9.místo
50VZ 0:28,19 12.místo
100Z 1:12,46 8.místo

Venigerová Hanka 2001
100PZ 1:17,75 8.místo
100VZ 1:09,40 14.místo
50Z 0:35,57 10.místo
50M 0:33,92 4.místo
50VZ 0:31,42 10.místo
100Z 1:16,53 10.místo

Víchová Terka 2005
50Z 0:37,51 7.místo



42.Cena Mladé Boleslavi 21.09.2019

METELKOVÁ Dorča 2009
50 VZ 00:33,89 1. místo
100 PZ 01:32,97 9. místo
50 P 00:48,62 12.místo
50 M 00:43,55 8. místo
50 Z 00:39,41 2. místo
100 VZ 01:18,42 3. místo

Super finále žactva a kadetů 8.9.2019 Mělice

Mašková Justýnka 2005
5KM 1:00,06 3.místo

Winkler Tom 2008
3KM 0:39,09 3.místo




O Pohár Lídy Jelínkové 7.9.2019 Mělice

Mašková Justýnka 2005
5KM 0:58,56 1.místo

Winkler Tom 2008
3km 0:39,36 3.místo



Pastvinský maraton 31.8.2019

Mašková Justýnka 2005
5KM 1:02,34 1.místo

Venigerová Hanka 2001
5KM 1:13,29 1.místo

Smrček Pepa 2005
5KM 1:12,57

Pospíšilová Zuzka 2006
3KM 0:48,52 9.místo

Andrle Richard 1974
3KM 0:49,25 1.místo(masters E)

Winkler Tom 2008
1KM 0:12,51 3.místo

Metelková Dorka 2009
1KM 0:15,12 5.místo

Bezdíčková Anežka 2008
1KM 0:15,30 7.místo



Mistrovství ČR v dálkovém plavání na 5KM,20KM a závod ČP, Račice 24.-25.8.2019

Mašková Justýnka 2005
5KM 1:11,59 4.místo Mistrovství České republiky kadetů
10KM 2:37,42 4.místo

Víchová Terka 2005
5KM 1:22,02 9.místo Mistrovství České republiky kadetů
3KM 0:53,19 3.místo

Winkler Tomáš 2008
1KM 0:17,07 2.místo
3KM 0:53,21 2.místo



Veselská hodinovka 10.8.2019 Veselí nad Lužnicí

Brýdlová Anet 2002
5KM 1:26,45 3.místo

Mašková Justýnka 2005
5KM 1:12,24 2.místo

Brýdlová Nikča 2004
5KM 1:23,38 10.místo



Račice 4.8.2019

Winkler Tom 2008
3KM 0:54,26 2.místo

Pospíšilová Zuzka 2006
3KM 0:54,26 3.místo



Lipno 27.-28.7.2019

Mašková Justýnka 2005
3KM 0:42,55 1.místo
5KM 1:15,24 4.místo



Slezský pohár-MČR žactva-20.-21.7.2019

Winkler Tomáš 2008
1KM 0:15,28 2.místo
3KM 0:32,45 2.místo-Titul Vicemistr ČR 11-ti letého žactva

Mašková Justýnka 2005
5KM 1:10,26 4.místo
10KM 2:37,38 6.místo



Brněnský maraton-Brněnská přehrada 30.6.2019

Víchová Terka 2005
5KM 1:22,25 7.místo


Memoriál Miroslava Kroufka-Sečská přehrada 29.6.2019

Novotný Adam 2007
5KM 1:10,10,4 2.místo

Víchová Terka 2005
5KM 1:23,47 3.místo
3KM 0:47,08 2.místo


Olympiáda dětí a mládeže 24.-26.6.2019 Liberec - 50m

Novotný Adam 2007
50VZ 0:29,14 - finále 0:29,18 3.místo
400VZ 4:46,40 2.místo
200VZ 2:20,33 - finále 2:17,74 1.místo
100VZ 1:04,25 - finále 1:02,70 1.místo

Seidl Vojta 2005
50VZ 0:28,11 23.místo
400VZ 5:01,20 21.místo
200M 2:57,83 18.místo
200VZ 2:21,94 21.místo
100VZ 1:03,34 20.místo
100M 1:15,02 25.místo


MČR staršího žactva - 15.-16.6.2019 Zlín - 50m

Mašková Justýnka 2005
200M 2:48,06 7.místo
800VZ 10:38,83 21.místo
100M 1:15,28 14.místo
100VZ 1:07,76 31.místo
400PZ 5:46,40 17.místo

Seidl Vojta 2005
200M 3:02,74 31.místo
50VZ nenastoupil
1500VZ 20:35,70 23.místo
100M 1:14,79 31.místo
100VZ 1:02,46 27.místo


MČR mladšího žactva 15.-16.6.2019 Nový Jičín

Novotný Adam 2007
200VZ 2:14,10 1.místo
400VZ 4:42,55 2.místo
50VZ 0:28,72 3.místo
150VZ 18:35,94 1.místo
200Z 2:36,43 4.místo
100VZ 1:01,10 2.místo


Memoriál MUDr.J.Fichtla - 8.-9.6.2019 - Velký Bolevický rybník

Brýdlová Anet 2002
5KM 1:20,57 10.místo
10KM 2:46,07 19.místo

Brýdlová Nikča 2004
5KM 1:20,40 7.místo
10KM 2:44,51 12.místo

Mašková Justýnka 2005
5KM 1:11,17 1.místo
10KM 2:26,51 2.místo

Víchová Terka 2005
5KM 1:20,31 6.místo
10KM 2:44,33 10.místo


Letní pohár CR jedenáctiletého žactva 2019 - Cechy -8.-9.6.2019 Chomutov

WINKLER Tom 2008
200 P 03:06,72 1.místo
100 PZ 01:23,89 10.místo
400 VZ 05:31,28 7.místo
100 P 01:27,74 1.místo
200 VZ 02:32,52 5.místo
800 VZ 11:34,53 10.místo

Letní pohár ČR desetiletého žactva 2019 - Čechy -8.6.2019 Praha Radlice

METELKOVÁ Dorča 2009
100 Z 01:26,56 3.místo
50 VZ 0:34,13 1.místo
200 VZ 02:51,17 4.místo
100 VZ 01:18,29 9.místo
50 Z 0:41,03 4.místo
200 PZ DSQ SW 8.3 střídavý kop v motýlkovém úseku


Krajské přebory 12let a starší - 1.-2.6.2019 Trutnov

Brýdl Honza 2004
200VZ 2:28,96 10.místo
100PZ 1:17,53 8.místo
400VZ 5:20,78 7.místo
50VZ 0:29,71 17.místo
100Z 1:15,45 6.místo
200Z disk.
100VZ 1:05.37 12.místo

Brýdlová Anet 2002
200VZ 2:34,24 8.místo
100P 1:27,81 4.místo
100PZ 1:19,92 4.místo
50VZ 0:31,26 8.místo
100VZ 1:07,50 5.místo

Brýdlová Nikča 2004
200VZ 2:28,01 6.místo
50VZ 0:29,95 3.místo

Mašková Justýnka 2005
200VZ 2:23,17 7.místo
200M 2:50,36 3.místo
800VZ 10:23,42 4.místo
200PZ 2:46,41 9.místo
400VZ 5:05,92 6.místo
100M 1:17,74 4.místo
100VZ 1:05,10 4.místo
400PZ 5:44,81 5.místo

Novotný Adam 2007
200VZ 2:14,42 1.místo
100PZ 1:15,85 2.místo
400VZ 4:52,93 1.místo
50VZ 0:29,29 1.místo
200PZ 2:40,88 1.místo
1500VZ 19:18,35 1.místo
200Z 2::40,86 1.místo
100VZ 1:02,36 1.místo

Pospíšilová Zuzka 2006
200VZ 2:40,22 16.místo
100P 1:35,82 12.místo
100PZ 1:24,27 8.místo
50VZ 0:34,02 15.místo
100Z 1:25,94 13.místo
200Z 3:01,76 13.místo
200P 3:22,90 10.místo
100VZ 1:12,17 9.místo

Seidl Vojta 2005
200VZ 2:15,81 5.místo
200M 2:53,34 3.místo
400VZ 4:52,95 6.místo
50VZ 0:28,19 3.místo
200PZ 2:45,11 8.místo
1500VZ 19:29,09 1.místo
100M 1:11,91 3.místo
100VZ 1:01,39 3.místo

Smrček Pepa 2005
200VZ 2:14,58 3.místo
100PZ 1:16,08 1.místo
400VZ 4:48,48 4.místo
50VZ 0:28,77 5.místo
100Z 1:17,62 9.místo

Víchová Terka 2005
200VZ 2:32,63 10.místo
100PZ 1:24,03 7.místo
50VZ 0:31,84 8.místo
100Z 1:18,19 5.místo
400VZ 5:24,21 8.místo
200Z 2:46,42 6.místo
100VZ 1:09,73 10.místo

4x50VZ 1:57,77 3.místo - Brýdl,Novotný,Seidl,Smrček
4x50PZ 2:28,24 7.místo - Brýdlová A.,Mašková,Pospíšilová,Víchová
4x50VZ 2:05,72 4.místo - Brýdlová A.,Brýdlová N.,Mašková,Víchová
4x50PZ disk - Brýdl,Novotný,Seidl,Smrček


Krajský přebor 10let Pardubického a Královéhradeckého kraje 25.5.2019 Chrudim

METELKOVÁ Dorča 2009
100 Z 01:28,80 2.místo
50 VZ 0:34,64 1.místo
200 VZ 02:55,48 1.místo
100 VZ 01:19,37 1.místo
50 Z 0:41,30 2.místo
200 PZ 03:18,67 1.místo

TOŠOVSKÝ Kuba 2009
50 P 01:04,06 28.místo
50 VZ 01:02,85 44.místo
100 PZ 02:00,34 20.místo
100 VZ 01:40,49 19.místo
50 Z 0:52,87 14.místo
200 VZ 03:43,44 11.místo

Krajský přebor 11let Pardubického a Královéhradeckého kraje 25.5.2019 Svitavy

BEZDÍČKOVÁ Anežka 2008
100 Z 01:43,59 17.místo
50 VZ 00:39,37 20.místo
100 PZ 01:39,57 16.místo
100 VZ 01:26,50 18.místo
100 P 01:53,48 13.místo
50 M 00:50,81 19.místo

HOLUBOVÁ Sára 2008
100 Z 01:47,38 18.místo
50 VZ 00:40,74 23.místo
100 PZ 01:48,24 21.místo
100 VZ 01:33,96 27.místo
100 P 01:58,37 16.místo

WINKLER Tom 2008
200 P 03:12,31 1.místo
100 PZ 01:25,09 3.místo
400 VZ 05:44,39 1.místo
100 P 01:30,42 1.místo
200 VZ 02:35,03 2.místo
800 VZ 11:46,20 1.místo

VC Pardubic 2.kolo Českého poháru17.-19.5.2019 - 50m
kategorie open

Spilko Dan 2005
50M 0:29,58 129.místo
50VZ 0:28,02 168.místo
200VZ 2:11,99 85.místo
200M 2:31,43 42.místo
400VZ 4:40,11 47.místo


Děčínský pohár 19.5.2019

Víchová Terka 2005
100Z 1:19,22 4.místo
100PZ 1:25,92 10.místo
50VZ 0:32,07 8.místo
200VZ 2:33,17 4.místo
100P 1:42,9 9.místo
100VZ 1:09,96 7.místo



Jarní pohár města Hradce Králové 11.5.2019 - 50m

Mašková Justýnka 2005
50VZ 0:31,64 12.místo
50P 0:43,33 12.místo
200PZ 2:49,02 17.místo
100M 1:18,15 6.místo
50M 0:34,82 7.místo
100VZ 1:08,27 12.místo

Novotný Adam 2007
50VZ 0:29,40 1.místo
100Z 1:17,00 2.místo
200PZ 2:44,49 24.místo
50Z 0:36,22 2.místo
100VZ 1:03,99 1.místo
100M 1:20,62 2.místo

Pospíšilová Zuzka 2006
50VZ 0:34,38 30.místo
50P 0:45,69 17.místo
100Z 1:30,24 29.místo
50Z 0:40,58 13.místo
100P 1:40,18 23.místo
100VZ 1:16,89 34.místo

Seidl Vojta 2005
50VZ 0:29,00 4.místo
200PZ 2:42,98 20.místo
100M 1:12,30 2.místo
50M 0:31,86 4.místo
100VZ 1:05,52 9.místo

Smrček Pepa 2005
50VZ 0:29,38 6.místo
100Z 1:21,27 14.místo
200PZ 2:53,51 31.místo
50Z 0:38,06 11.místo
100VZ 1:03,64 5.místo

Spilko Dan 2004
50VZ 0:28,42 22.místo
100VZ 1:01,50 14.místo
200PZ 2:35,29 15.místo
50M 0:30,15 15.místo
100M 1:07,08 11.místo


VC Ostravy 1.kolo českého poháru, 3.-5.5.2019 - 50m
kategorie: open

Spilko Dan 2004
50VZ 0:28,15 73.místo
1500VZ 18:44,47 13.místo
100VZ 1:00,69 60.místo
400VZ 4:40,22 28.místo
100M 1:07,42 52.místo


Májové Brno - 4.-5.5.2019 Brno Lužánky 50m

Novotný Adam 2007
200VZ 2:17,81 1.místo
200P 3:06,31 7.místo
50VZ 0:29,63 1.místo
200Z 2:41,64 2.místo
100P 1:28,93 10.místo
100VZ 1:03,41 1.místo

Seidl Vojta 2005
200VZ 2:19,79 21.místo
100M 1:14,98 13.místo
50VZ 0:29,93 23.místo
50M 0:33,17 18.místo
100VZ 1:03,88 19.místo
200M 3:14,32 22.místo

Víchová Terka 2005
200VZ 2:35,95 58.místo
100Z 1:21,30 42.místo
50VZ 0:33,99 52.místo
200Z 2:52,47 40.místo
100VZ 1:12,30 77.místo
50Z 0:38,50 35.místo

Winkler Tom 2008
200VZ 2:45,06 33.místo
50P disk.
2000P 3:29,10 17.místo
50M 0:41,16 27.místo
100P 1:37,93 22.místo
100VZ 1:16,97 46.místo



MČR žactva,dorostu,dospělých v dálkovém plavání 14.4.2019 Praha Podolí 50m

Novotný Adam 2007
5KM 1:09,01 2.místo

Winkler Tomáš 2008
3KM 0:50,15 2.místo

Mašková Justýnka 2005
5KM 1:16,07 8.místo

Seidl Vojta 2005
5KM 1:13,0 7.místo

Spilko Dan 2004
5KM 1:09,54 4.místo

Venigerová Hanka 2001
5KM 1:11,09 6.místo

Víchová Terka 2005
5KM 1:21,27 12.místo



Velká cena města Vyškova 13.4.2019

Novotný Adam 2007
100VZ 1:05,12 10.místo
200P 3:03,31 5.místo
400VZ 5:53,93 6.místo
100PZ 1:18,91 8.místo
50VZ 0:30,15 13.místo
100P 1:28,23 8.místo

Smrček Pepa 2005
100VZ 1:03,45 8.místo
100Z 1:20,54 11.místo
400VZ 4:55,87 8.místo
200Z 2:45,26 3.místo
50VZ 0:29,49 8.místo

Víchová Terka 2005
100VZ 1:12,50 17.místo
100Z 1:19,68 5.místo
100PZ 1:27,52 25.místo
200Z 2:48,79 3.místo
100M 1:34,59 16.místo


Jarní cena Prahy 13.4.2019 - Praha Podolí 50m

Seidl Vojta 2005
50VZ 0:29,86 20.místo
200M 3:13,08 11.místo
200VZ 2:24,25 21.místo
100VZ 1:05,38 20.místo
100M 1:18,50 20.místo

Spilko Dan 2004
50VZ 0:28,34 28.místo
200M 2:43,37 12.místo
200VZ 2:13,04 11.místo
100VZ 1:02,86 33.místo
100M 1:08.57 16.místo


Cena Třebovské lokomotivy 33. ročník 13.4.2019

Čáp Jakub 2006
100P 2:30,59 13.místo
100PZ 2:18,07 13.místo

Metelková Dorka 2009
100P 1:44,64 4.místo
100PZ 1:30,47 2.místo
200VZ 2:56,99 1.místo
100Z 1:30,02 1.místo
50M 0:46,71 2.místo
50VZ 0:35,56 1.místo

Pospíšilová Zuzka 2006
100P 1:33,87 10.místo
100PZ 1:26,67 12.místo
200VZ 2:43,76 12.místo
200Z 3:05,51 11.místo
100M 1:44,53 13.místo
50VZ 0:34,90 14.místo

Tošovský Jakub 2009
100PZ 1:53,71 12.místo
100Z 1:55,40 14.místo
50M 1:02,74 11.místo
50VZ 0:44,55 16.místo


Winkler Tom 2008
100P 1:33,49 2.místo
100PZ 1:27,27 3.místo
200VZ 2:44,51 2.místo


Cena TJ Bižuterie a města Jablonec nad Nisou

Bezdíčková Anežka 2008
100Z 1:40,79 20.místo
50M 0:45,78
50VZ 0:38,11
50P 0:52,84
50Z 0:45,21
100VZ 1:29,50

Brýdl Honza 2004
200VZ 2:27,40 26.místo
100Z 1:16,68 24.místo
50VZ 0:29,98 34.místo
200PZ 2:48,77 31.místo
100VZ 1:05,73 29.místo

Brýdlová Anet 2002
200VZ 2:31,97 13.místo
100P 1:28,52 8.místo
50VZ 0:31,55 11.místo
200PZ 2:58,70 16.místo
100M 1:26,21 12.místo
100VZ 1:09,56 12.místo

Mašková Justýnka 2005
200VZ 2:26,75 3.místo
100P 1:29,17 9.místo
50VZ 0:32,16 14.místo
200PZ 2:48,51 8.místo
100M 1:16,71 2.místo
100VZ 1:09,44 11.místo

Metelková Dorka 2009
100PZ 1:33,71 2.místo
100Z 1:33,84 2.místo
50VZ 0:36,51
50P 0:49,60
50Z 0:42,20
100VZ 1:24,79

Pospíšilová Zuzka 2006
200VZ 2:41,70 9.místo
100P 1:35,54
50VZ 0:34,41
200PZ 3:05,60
100M 1:38,19
100VZ 1:14,50

Seidl Vojta 2005
200VZ 2:17,76 4.místo
50VZ 0:29,24 7.místo
200PZ 2:43,38 6.místo
100M 1:13,11 4.místo
100VZ 1:04,05 7.místo

Smrček Pepa 2005
200VZ 2:17,40 3.místo
100Z 1:18,88 4.místo
50VZ 0:29,15 6.místo
200PZ 2:47,51 8.místo
100M 1:28,38 9.místo
100VZ 1:03,28 5.místo

Spilko Dan 2004
200VZ 2:08,65 6.místo
100P 1:22,99 16.místo
50VZ 0:28,18 17.místo
200PZ 2:30,87 11.místo
100M 1:07,00 9.místo
100VZ 1:00,91 13.místo

Venigerová Hanka 2001
200VZ 2:19,94 4.místo
100Z 1:16,00 6.místo
50VZ 0:31,34 10.místo
200PZ 2:41,45 4.místo
100VZ 1:06,60 4.místo

Víchová Terka 2005
200VZ 2:33,40 12.místo
100Z 1:18,72 5.místo
50VZ 0:33,01 17.místo


9.3.2019 Pohár Jiráskova kraje a Podkrkonoší - Trutnov

Bezdíčková Anežka 2008
100P 1:54,93 15.místo
50VZ 0:39,41 16.místo
100Z 1:36,69 5.místo

Brýdl Honza 2004
50VZ 0:29,32 15.místo
100Z 1:14,60 7.místo
200VZ 2:27,03 11.místo

Brýdlová Anet 2002
50M 0:36,09 13.místo
50VZ 0:31,31 10.místo
100PZ 1:19,25 11.místo

Čáp Jakub 2006
100P 2:39,44 6.místo
50VZ 0:53,37 12..místo
100Z 2:15,09 5.místo

Holubová Sarah 2008
100P 2:02,14 17.místo
50VZ 0:44,29 22.místo
100Z 2:04,59 12.místo

Mašková Justýnka 2005
50M 0:34,36 2.místo
50VZ 0:31,44 3.místo
200VZ 2:27,79 4.místo

Metelková Dorota 2009
100P 1:43,80 2.místo
50VZ 0:35,73 1.místo
100Z 1:31,57 1.místo

Poppová Sofie 2010
100P 2:04,22 4.místo
50VZ 0:49,29 2.místo

Pospíšilová Zuzana 2006
100P 1:32,45 5.místo
100PZ 1:27,52 11.místo
200VZ 2:41,46 10.místo

Seidl Vojta 2005
50M 0:31,33 1.místo
50VZ 0:29,10 2.místo
200VZ 2:18,33 1.místo

Smrček Pepa 2005
50VZ 0:28,84 1.místo
100PZ 1:17,74 3.místo
200VZ 2:19,19 3.místo

Spilko Dan 2004
50M 0:29,82 7.místo
50VZ 0:27,72 9.místo
200VZ 2:11,33 6.místo

Tošovský Jakub 2009
100P 2:16,99 11.místo
50VZ 0:45,95 9.místo
100Z 1:56,23 6.místo

Víchová Terka 2005
50M 0:38,10 5.místo
50VZ 0:31,66 4.místo
100Z 1:16,95 1.místo

Winkler Tomáš 2008
100P 1:32,43 4.místo
100PZ 1:25,87 5.místo
200VZ 2:44,91 6.místo


České Budějovice 2019 2.-3.2019 - 50m

Novotný Adam 2007
200PZ 2:44,2 1.místo KLUBOVÝ REKORD 12-TI LETÉHO ŽACTVA
100Z 1:19,48 2.místo
400VZ 5:06,62 1.místo
50Z 0:38,01 1.místo
50VZ 0:30,84 1.místo
200VZ 2:23,74 1.místo
50P 0:40,14 2.místo
100M 1:22,49 4.místo
100VZ 1:05,9 33.místo - kategorie open



VYSOČINA CUP 2019 JARO 17.ročník

Metelková Dorota 2009
100Z 1:30,91 3.místo
100PZ 1:35,06 5.místo
100VZ 1:27,06 5.místo

Bezdíčková Anežka 2008
100Z 1:37,46 14.místo
100VZ 1:28,42 17.místo
100P 1:59,18 13.místo

Winkler Tomáš 2008
100PZ 1:27,82 2.místo
100VZ 1:17,08 2.místo
100P 1:35,57 3.místo


O Třebovskou Mašinku 5. ročník 19.1.2019

Metelková Dorota 2009
50Z 0:41,36 1.místo
50P 0:48,52 3.místo
50M 0:45,13 2.místo
50VZ 0:35,96 1.místo

Poppová Sofie 2010
25Z 0:26,30 10.místo
25P 0:25,49 3.místo
25M 0:27,97 4.místo
25VZ 0:25,52 10.místo

Tošovský Jakub 2009
50Z 0:56,65 24.místo
50P 1:04,08 27.místo
50M 1:02,70 14.místo
50VZ 0:45,46 16.místo