Výsledky 2019:Osobní stránka na adrese: pkvm08.svet-stranek.cz

Výsledky 2019

Cena Třebovské lokomotivy 33. ročník 13.4.2019

Čáp Jakub 2006
100P 2:30,59 13.místo
100PZ 2:18,07 13.místo

Metelková Dorka 2009
100P 1:44,64 4.místo
100PZ 1:30,47 2.místo
200VZ 2:56,99 1.místo
100Z 1:30,02 1.místo
50M 0:46,71 2.místo
50VZ 0:35,56 1.místo

Pospíšilová Zuzka 2006
100P 1:33,87 10.místo
100PZ 1:26,67 12.místo
200VZ 2:43,76 12.místo
200Z 3:05,51 11.místo
100M 1:44,53 13.místo
50VZ 0:34,90 14.místo

Tošovský Jakub 2009
100PZ 1:53,71 12.místo
100Z 1:55,40 14.místo
50M 1:02,74 11.místo
50VZ 0:44,55 16.místo


Winkler Tom 2008
100P 1:33,49 2.místo
100PZ 1:27,27 3.místo
200VZ 2:44,51 2.místo


Cena TJ Bižuterie a města Jablonec nad Nisou

Bezdíčková Anežka 2008
100Z 1:40,79 20.místo
50M 0:45,78
50VZ 0:38,11
50P 0:52,84
50Z 0:45,21
100VZ 1:29,50

Brýdl Honza 2004
200VZ 2:27,40 26.místo
100Z 1:16,68 24.místo
50VZ 0:29,98 34.místo
200PZ 2:48,77 31.místo
100VZ 1:05,73 29.místo

Brýdlová Anet 2002
200VZ 2:31,97 13.místo
100P 1:28,52 8.místo
50VZ 0:31,55 11.místo
200PZ 2:58,70 16.místo
100M 1:26,21 12.místo
100VZ 1:09,56 12.místo

Mašková Justýnka 2005
200VZ 2:26,75 3.místo
100P 1:29,17 9.místo
50VZ 0:32,16 14.místo
200PZ 2:48,51 8.místo
100M 1:16,71 2.místo
100VZ 1:09,44 11.místo

Metelková Dorka 2009
100PZ 1:33,71 2.místo
100Z 1:33,84 2.místo
50VZ 0:36,51
50P 0:49,60
50Z 0:42,20
100VZ 1:24,79

Pospíšilová Zuzka 2006
200VZ 2:41,70 9.místo
100P 1:35,54
50VZ 0:34,41
200PZ 3:05,60
100M 1:38,19
100VZ 1:14,50

Seidl Vojta 2005
200VZ 2:17,76 4.místo
50VZ 0:29,24 7.místo
200PZ 2:43,38 6.místo
100M 1:13,11 4.místo
100VZ 1:04,05 7.místo

Smrček Pepa 2005
200VZ 2:17,40 3.místo
100Z 1:18,88 4.místo
50VZ 0:29,15 6.místo
200PZ 2:47,51 8.místo
100M 1:28,38 9.místo
100VZ 1:03,28 5.místo

Spilko Dan 2004
200VZ 2:08,65 6.místo
100P 1:22,99 16.místo
50VZ 0:28,18 17.místo
200PZ 2:30,87 11.místo
100M 1:07,00 9.místo
100VZ 1:00,91 13.místo

Venigerová Hanka 2001
200VZ 2:19,94 4.místo
100Z 1:16,00 6.místo
50VZ 0:31,34 10.místo
200PZ 2:41,45 4.místo
100VZ 1:06,60 4.místo

Víchová Terka 2005
200VZ 2:33,40 12.místo
100Z 1:18,72 5.místo
50VZ 0:33,01 17.místo


9.3.2019 Pohár Jiráskova kraje a Podkrkonoší - Trutnov

Bezdíčková Anežka 2008
100P 1:54,93 15.místo
50VZ 0:39,41 16.místo
100Z 1:36,69 5.místo

Brýdl Honza 2004
50VZ 0:29,32 15.místo
100Z 1:14,60 7.místo
200VZ 2:27,03 11.místo

Brýdlová Anet 2002
50M 0:36,09 13.místo
50VZ 0:31,31 10.místo
100PZ 1:19,25 11.místo

Čáp Jakub 2006
100P 2:39,44 6.místo
50VZ 0:53,37 12..místo
100Z 2:15,09 5.místo

Holubová Sarah 2008
100P 2:02,14 17.místo
50VZ 0:44,29 22.místo
100Z 2:04,59 12.místo

Mašková Justýnka 2005
50M 0:34,36 2.místo
50VZ 0:31,44 3.místo
200VZ 2:27,79 4.místo

Metelková Dorota 2009
100P 1:43,80 2.místo
50VZ 0:35,73 1.místo
100Z 1:31,57 1.místo

Poppová Sofie 2010
100P 2:04,22 4.místo
50VZ 0:49,29 2.místo

Pospíšilová Zuzana 2006
100P 1:32,45 5.místo
100PZ 1:27,52 11.místo
200VZ 2:41,46 10.místo

Seidl Vojta 2005
50M 0:31,33 1.místo
50VZ 0:29,10 2.místo
200VZ 2:18,33 1.místo

Smrček Pepa 2005
50VZ 0:28,84 1.místo
100PZ 1:17,74 3.místo
200VZ 2:19,19 3.místo

Spilko Dan 2004
50M 0:29,82 7.místo
50VZ 0:27,72 9.místo
200VZ 2:11,33 6.místo

Tošovský Jakub 2009
100P 2:16,99 11.místo
50VZ 0:45,95 9.místo
100Z 1:56,23 6.místo

Víchová Terka 2005
50M 0:38,10 5.místo
50VZ 0:31,66 4.místo
100Z 1:16,95 1.místo

Winkler Tomáš 2008
100P 1:32,43 4.místo
100PZ 1:25,87 5.místo
200VZ 2:44,91 6.místo


České Budějovice 2019 2.-3.2019 - 50m

Novotný Adam 2007
200PZ 2:44,2 1.místo KLUBOVÝ REKORD 12-TI LETÉHO ŽACTVA
100Z 1:19,48 2.místo
400VZ 5:06,62 1.místo
50Z 0:38,01 1.místo
50VZ 0:30,84 1.místo
200VZ 2:23,74 1.místo
50P 0:40,14 2.místo
100M 1:22,49 4.místo
100VZ 1:05,9 33.místo - kategorie open



VYSOČINA CUP 2019 JARO 17.ročník

Metelková Dorota 2009
100Z 1:30,91 3.místo
100PZ 1:35,06 5.místo
100VZ 1:27,06 5.místo

Bezdíčková Anežka 2008
100Z 1:37,46 14.místo
100VZ 1:28,42 17.místo
100P 1:59,18 13.místo

Winkler Tomáš 2008
100PZ 1:27,82 2.místo
100VZ 1:17,08 2.místo
100P 1:35,57 3.místo


O Třebovskou Mašinku 5. ročník 19.1.2019

Metelková Dorota 2009
50Z 0:41,36 1.místo
50P 0:48,52 3.místo
50M 0:45,13 2.místo
50VZ 0:35,96 1.místo

Poppová Sofie 2010
25Z 0:26,30 10.místo
25P 0:25,49 3.místo
25M 0:27,97 4.místo
25VZ 0:25,52 10.místo

Tošovský Jakub 2009
50Z 0:56,65 24.místo
50P 1:04,08 27.místo
50M 1:02,70 14.místo
50VZ 0:45,46 16.místo