Výsledky 2018:Osobní stránka na adrese: pkvm08.svet-stranek.cz

Výsledky 2018

Zimní pohár ČR 11-ti letého žactva 8.-9.12.2018 Mladá Boleslav

Novotný Adam 2007
100Z 1:17,09 5.místo
50VZ disk. - předčasný odskok
400VZ 5:03,53 2.místo
100VZ 1:04,18 2.místo KLUBOVÝ REKORD 11-TI LETÉHO ŽACTVA
200VZ 2:23,47 1.místo
800VZ 10:22.78 2.místo

Zimní pohár ČR 10-ti letého žactva 8.12.2018 Jablonec nad Nisou

Winkler Tomáš 2008
50P 00:44,10 7.místo
50VZ 00:34,85 18.místo
100PZ 01:31,32 20.místo
100VZ 1:18,46 19.místo
100P 01:38,81 9.místo
200VZ 02:49,14 10.místo


Zimní MČR staršího žactva 13-ti letí 1.-2.12.2018 Mladá Boleslav

Mašková Justýnka 2005
200M 2:56,39 15.místo
400VZ 5:09,89 23.místo


Zimní MČR staršího žactva 14-ti letí 1.-2.12.2018 Nový Jičín

Spilko Daniel 2004
200M 2:34,67 16.místo
100M 1:07,41 21.místo

Krajský prebor Pardubického kraje 9-ti letého a mladšího žactva 1.12.2018 Chrudim

Metelková Dorotka 2009
100VZ 01:27,86 3.místo
100Z 01:36,23 1.místo
50Z 00:43,25 1.místo
100PZ 01:37,98 1.místo

Krajský přebor 11-ti letého žactva 24.11.2018 Náchod

Novotný Adam 2007
100Z 1:16,76 1.místo
50VZ 0:30,06 1.místo
400VZ 5:02,31 1.místo
100VZ 1:05,59 1.místo
200VZ 2:22,52 1.místo
800VZ 10:23,48 1.místo

Krajský přebor 10-ti letého žactva 24.11.2018 Vysoké Mýto

Winkler Tomáš 2008
50P 00:44,19 2.místo
50VZ 00:35,44 4.místo
100PZ 01:32,13 6.místo
100VZ 1:18,97 3.místo
100P 01:38,31 2.místo
200VZ 02:57,00 3.místo

Bezdíčková Anežka2008
100Z 01:46,81 14.místo
50P DSQ
50VZ 00:44,29 23.místo
100VZ 1:31,29 17.místo
100P 02:01,07 14.místo
50Z DSQ

Krajský přebor 12-ti letého žactva a starších 10. - 11.11.2018 Česká Třebová


Brýdl Honza 2004
200VZ 2:26,6 11.místo
100PZ 1:18,79 9.místo
400VZ 5:20,98 5.místo
50VZ 0:30,56 13.místo
100Z 1:18,73 10.místo
200Z 2:47,14 7.místo
100VZ 1:06,11 10.místo

Brýdlová Anet 2002
200VZ 2:28,97 8.místo
100P 1:29,31 7.místo
100PZ 1:20,13 12.místo
50VZ 0:31,6 13.místo
200PZ 2:54,25 5.místo
100VZ 1:07,58 8.místo

Brýdlová Nikča 2004
200VZ 2.31,4 8.místo
100P 1:25,47 7.místo
100PZ 1:18,83 7.místo
50VZ 0:30,88 7.místo
400VZ 5:23,16 10.místo
200P 3:02,29 3.místo
100VZ 1:07,58 8.místo

Mašková Justýnka 2005
200VZ 2:28,16 7.místo
200M 3:00,06 2.místo
50VZ 0:32,20 11.místo
200PZ 2:50,18 9.místo
400VZ 5:07,97 7.místo
100M 1:21,87 4.místo
100VZ 1:07,70 5.místo
400PZ 5:52,58 7.místo

Pospíšilová Zuzana 2006
200VZ 2:43,36 13. místo
100P 1:32,50 7.místo
100Z 1:29,67 12.místo
400VZ 5:43,94 8.místo
200P 3:16,16 5.místo
100VZ 1:16,65 14.místo

Seidl Vojta 2005
200VZ 2:20,48 1.místo
100PZ 1:15,48 5.místo
400VZ 5:12,58 7.místo
50VZ 0:29,57 3.místo
100M 1:16,28 2.místo
100VZ 1:05,02 3.místo
400PZ 6:07,01 2.místo

Smrček Pepa 2005
200VZ 2:26,19 4.místo
400VZ 5:10,96 5.místo
200PZ 2:53,37 5.místo
100Z 1:20,84 7.místo
100M 1:26,17 6.místo
100VZ 1:04,87 2.místo

Spilko Dan 2004
200VZ 2:13,50 7.místo
200M 2:35,60 5.místo
400VZ 4:43,64 2.místo
50VZ 0:28,68 10.místo
200PZ 2:36,03 10.místo
100M 1:08,25 6.místo
100VZ 1:02,27,8.místo
400PZ 5:28,80 5.místo

Tejkal Ondra 2002
200VZ 2:16,36 18.místo
100PZ 1:09,49 23.místo
400VZ 4:47,98 12.místo
50VZ 0:27,54 12.místo
100Z 1:09,27 13.místo
100M 1:05,02 3.místo
100VZ 1:00,17 17.místo

Venigerová Hanka 2001
200VZ 2:29,03 9.místo
100PZ 1:18,59 11.místo
50VZ 0:31,25 11.místo
100Z 1:16,94 8.místo
400VZ 5:04,97 8.místo
200Z 2:42,50 3.místo
100VZ 1:06,97 8.místo

Víchová Terka 2005
200VZ 2:47,11 12.místo(znak)
100PZ 1:30,15 17.místo
50VZ 0:33,61 14.místo
100Z 1:20,03 8.místo
200Z 2:51,71 8.místo
100VZ 1:14,14 17.místo


Závody Zpívající fontány 3.11.2018 Mariánské lázně

Brýdlová Nikča 2004
100VZ 1:08,49 8.místo
50P 0:37,83 3.místo klubový rekord 14-ti letého žactva
100PZ 1:19,72 10.místo
50VZ 0:31,29 7.místo
100P 1:25,99 5.místo

Mašková Justýnka 2005
100VZ 1:08,22 6.místo
50M 0:35,79 8.místo
100PZ 1:20,42 12.místo
50VZ 0:31,86 9.místo
100M 1:21,24 6.místo

Novotný Adam 2007
100VZ 1:06,89 2.místo
100Z 1:20,94 5.místo
100PZ 1:20,34 5.místo
50VZ 0:30,65 2.místo
100M 1:20,70 2.místo

Seidl Vojta 2005
100VZ 1:06,43 10.místo
50M 0:36,11 12.místo
100PZ 1:17,45 12.místo
50VZ 0:30,11 12.místo
100M 1:23,54 11.místo

Spilko Dan 2004
100VZ 1:03,00 7.místo
50M 0:31,76 5.místo
100PZ 1:16,28 9.místo
50VZ 0:29,44 8.místo
100M 1:19,14 7.místo

Tejkal Ondra 2002
100VZ 1:03,64 5.místo
50M 0:33,00 7.místo
100Z 1:17,61 2.místo
50VZ 0:28,18 4.místo
100M 1:12,49 5.místo

Víchová Terka 2005
100VZ 1:15?84 23.místo
100Z 1:22,39 8.místo
100PZ 1:28,71 19.místo
50VZ 0:34,1 24.místo
50Z 0:37,34 8.místo

Metelková Dorotka 2009
50M 00:48,80 17.místo
50P 00:49,95 10.místo
50VZ 00:36,57 4.místo
50Z 00:44,09 6.místo

Smrček Pepa 2005
100VZ 1:09,30 21.místo
100Z 01:24,12 9.místo
100PZ 1:23,31 17.místo
50VZ 0:30,97 17.místo
100M 1:37,99 18.místo


Velká cena Rumburku 21.10.2018

kategorie: 2004-2005

Mašková Justýnka 2005
100VZ 1:09,20 6.místo
50M 0:36,79 6.místo
200PZ 2:50,83 3.místo
50VZ 0:31,79 6.místo
100PZ 1:21,06 5.místo
100M 1:21,10 2.místo

Víchová Terka 2005
100VZ 1:13,82 14.místo
50Z 0:38,15 6.místo
100Z 1:21,57 2.místo
50VZ 0:34,69 14.místo

Otevřený podzimní městský přebor žactva BRNO-Lesná 20.10.2018

kategorie: 2006-2009

Metelková Dorotka 2009
50Z 00:44,57 2.místo
50VZ 0:37,56 2.místo
50P 00:49,44 2.místo
100VZ 01:28,19 3.místo

Pospíšilová Zuzana 2006
200Z 02:46,25 4.místo
100P 01:33,70 5.místo
50VZ 00:34,37 5.místo
100Z 01:30,62 6.místo
200PZ 03:09,27 6.místo
100Z 01:16,90 6.místo

Winkler Tomáš 2006
200Z 02:49,00 1.místo
100P 01:39,66 1.místo
50VZ 00:35,90 2.místo
50P 00:45,95 1.místo
50M 00:48,93 1.místo
100Z 01:21,83 1.místo


Velká cena Prahy 14.10.2018 - Praha Radlice

kategorie - open

Brýdlová Nikča 2004
200P 3:07,81 13.místo
50VZ 0:30,99 24.místo
100P 1:27,66 14.místo
100M disk.
100VZ 1:10,04 29.místo

Novotný Adam 2007
200PZ 2:50,21 30.místo
50VZ 0:31,28 50.místo
100P 1:31?41 35.místo
100M 1:23,57 34.místo
100VZ 1:06,74 54.místo

Mašková Justýnka 2005
400VZ 5:11,73 30.místo
200PZ 2:49,82 31.místo
50VZ 0:31,72 31.místo
100P disk.
100M 1:20,22 13.místo
400PZ 5:52,47 17.místo

Seidl Vojta 2005
200M 3:18,28 15.místo
50VZ 0:29,66 46.místo
100M 1:20,51 33.místo
100VZ 1:06,11 53.místo

Spilko Dan 2004
200PZ 2:40,28 23.místo
50VZ 0:29,67 47.místo
100M 1.11,72 28.místo
100VZ 1:05,11 52.místo

Tejkal Ondra 2002
100Z 1:14,88 38.místo
50VZ 0:28,76 41.místo
100M 1:09,55 22.místo
100FZ 1:03,97 50.místo

Venigerová Hanka 2001
400VZ 5:05,05 28.místo
100Z 1:18,49 19.místo
50VZ 0:31,85 33.místo
200Z 2:46,95 19.místo
100VZ 1:08,08 20.místo



Podzimní cena Motorletu 13.10.2018 - Praha Radlice

Novotný Adam 2007
200VZ disk.
200PZ 2:48,59 5.místo
100PZ 1:17,45 3.místo KLUBOVÝ REKORD 11-TI LETÉHO ŽACTVA
100VZ 1:07,10 4.místo

Mašková Justýnka 2005
200VZ 2:31,54 21.místo
100M 1:21,75 12.místo
200M disk.
100VZ 1:08,98 20.místo

Seidl Vojta 2005
200VZ 2:24,00 22.místo
100M 1:22,55 12.místo
100PZ 1:18,53 13.místo
100VZ 1:05,72 13.místo

Winkler Tomáš 2008
200VZ 2:52,66 - ve finále 2:51,41 5.místo
100P 1:41,46 2.místo
100PZ 1:33,49 6.místo
200P 3:31,83 1.místo



Memoriál Ing. Slavoše Sobotky 6.10.2018 Beroun

Novotný Adam 2007
50VZ 0:30,97 3.místo
100Z 1:18,81 3.místo
200VZ 2:25,36 2.místo
200Z 2:48,08 3.místo
100VZ 1:11,98 6.místo
100PZ 1:18,91 19.místo - open

Seidl Vojta 2005
200VZ 2:22,82 8.místo
50M 0:34,67 8.místo
100M 1:28,87 14.místo
100PZ 1:19,71 20.místo - open



VC Vysokého Mýta 29.9.2018

Brýdl Honza 2004
100PZ 1:27,35
50M 0:38,77
50Z 0:38,68
50VZ 0:32,35
100Z 1:25,13
100VZ 1:10,62

Brýdlová Nikča 2004
100PZ 1:18,69
50M 0:36,10
50VZ 0:30,78
100P 1:28,00
50P 0:38,50
100VZ 1:09,21

Mašková Justýnka 2005
100PZ 1:18,37
50VZ 0:31,75
100M 1:20,13
50M 0:35,27
50P 0:42,22
100VZ 1:11,31

Metelková Dorka 2009
50M 0:49,60
50VZ 0:37,06
50P 0:50,69
50Z 0:44,22

Novotný Adam 2007
100PZ 1:18,87
50VZ 0:30,78
100M 1:24,57
50M 0:36,38
100Z 1:20,50
100VZ 1:06,75

Seidl Vojta 2005
100PZ 1:17,00
50VZ 0:30,06
100M 1:16,31
50M 0:33,44
50P 0:41,30
100VZ 1:09,00

Smrček Pepa 2005
100PZ 1:22,90
50VZ 0:30,60
50Z 0:40,03
50M 0:39,19
50P 0:47,59
100VZ 1:10,22

Spilko Dan 2004
100PZ 1:13,25
50VZ 0:29,85
100M 1:15,22
50M 0:31,79
50P 0:40,69
100VZ 1:06,78

Tejkal Ondra 2002
100Z 1:13,15
50VZ 0:28,19
100M 1:10,77
50M 0:30,29
100Z 1:14,77
100VZ 1:02,38

Venigerová Hanka 2001
100PZ 1:19,00
50VZ 0:31,50
50Z 0:35,37
50M 0:34,21
100Z 1:16,88
100VZ 1:08,16

Víchová Terka 2005
100PZ 1:24,94
50VZ 0:33,32
50Z 0:37,34
50M 0:40,25
100Z 1:20,25
100VZ 1:13,47

Winkler Tom 2008
100PZ 1:33,59
50VZ 0:36,44
100P 1:40,74
50M 0:50,00
50P 0:45,85
100VZ 1:22,78

4x25 PKVM A 0:55,50 - Brýdlová N.,Venigerová,Spilko,Tejkal
4x25 PKVM B 0:58,41 - Mašková,Víchová,Seidl,Smrček
4x25 PKVM C 1:01,72 - Metelková,Winkler,Novotný,Brýdl
4x25 PKVM masters 0:51,20 - Mikysková,Černý,Jakoubek,Lipavský



Pastvinský maraton 2.9.2018 vzduch 24,voda 19

Lisa Dominik 2002
3KM 0:51,07 2.místo

Mašková Justýnka 2005
3KM 0:50,24 3.místo

Novotný Adam 2007
1KM 0:16,34 1.místo

Pospíšilová Zuzka 2006
3KM 1:04,17 12.místo

Seidl Vojta 2005
3KM 0:51,07 4.místo

Tejkal Ondra 2002
5KM 1:42,10 2.místo

Venigerová Hanka 2001
5KM 1:25,43 1.místo

Víchová Terka 2005
3KM 0:55,04 9.místo

Winkler Tomáš 2008
1KM 0:20,26 5.místo


Račice 25.-26.8.2018 vzduch 20,voda 23

Mašková Justýnka 2005
5KM 1:21,57 6.místo


Veselská hodinovka 12.8.2018 Veselí nad Lužnicí,vzduch 26,voda 25

Brýdl Honza 2004
5KM 1:33,00 14.místo

Brýdlová Nikča 2004
5KM 1:31,27 19.místo

Mašková Justýnka 2005
3KKM 0:46,05 2.místo

Novotný Adam 2007
3KM 0:47,42 1.místo

Víchová Terka 2005
1KM 0:16,30 3.místo


Dolní Vltavice 28.-29.7. 2018 Lipno,vzduch 28,voda 23

Brýdlová Nikča 2004
5KM 1:26,50 12.místo

Mašková Justýnka 2005
3KM 0:43,36 3.místo
5KM 1:20,18 4.místo

Novotný Adam 2007
1KM 0:14,46 2.místo
3KM 0:46,04 1.místo


Slezský pohár-MČR žactva 21.-22.7.2018 Stříbrné jezero,vzduch 27,voda 22

Mašková Justýnka 2005
3KM 0:42,05 6.místo
5KM 1:12,05 3.místo MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY


Letní Mistrovství ČR staršího žactva(2005) 30.6.-1.7.2018 Plzeň

Mašková Justýnka 2005
200VZ 2:28,00 25.místo
200M 2:59,33 14.místo
400VZ 5:05,55 15.místo
100M 1:19,74 22.místo
400PZ 5:50,35 12.místo

Seidl Vojta 2005
200M 3:23,93 23.místo
100M 1:25,02 31.místo


Garoma maraton Brno 1.7.2018, teplota vzduchu 21, teplota vody 20

Víchová Terka 2005
5KM 1:34,40 6.místo


Letní pohár ČR 11-ti letého žactva-Čechy Kladno 23.-24.6.2018

Novotný Adam 2007
100Z 1:17,51 2.místo
50VZ 0:30,61 1.místo
400VZ 5:00,71 1.místo
100VZ 1:06,70 1.místo
200VZ 2:26,88 1.místo
800VZ 10:29,95 2.místo


Letní pohár ČR 10-ti letého žactva - Čechy - Mladá Boleslav 23.-24.6.2018

Winkler Tom 2008
50P 47,36 8.místo
50VZ 36,69 16.místo
400VZ 6:26,59 16.místo
100VZ 1:23,19 19.místo
100P 1:42,92 10.místo
200VZ 3:08,09 15.místo


Memoriál Miroslava Kroufka-Sečská přehrada 23.6.2018, teplota vzduchu 15, teplota vody 20,5

Brýdlová Aneta 2002
10KM 2:43,57 11.místo

Brýdlová Nikča 2004
10KM 2:43,57 9.místo

Mašková Justýnka 2005
5KM 1:19,03 1.místo

Spilko Dan 2004
3KM 0:44,52 3.místo

Tejkal Ondra 2002
3KM 0:44,30 6.místo

Víchová Terka 2005
5KM 1:30,54 7.místo


Tovačovský maraton 16.6.2018, teplota vzduchu 25,teplota vody 23

Brýdlová Nikča 2004
3KM 0:47,56 1.místo

Brýdl Honza 2004
3KM 0:48,50 2.místo

Mašková Justýnka 2005
5KM 1:12,39 3.místo

Víchová Terka 2005
3KM 0:48,40 3.místo


Krajské přebory 12let a starší-9.-10.6.2018 Trutnov

Brýdl Honza 2004
200VZ 2:39,83 16.místo
100PZ 1:25,61 12.místo
50VZ 0:31,81 19.místo
100Z 1:25,08 15.místo
400VZ 5:36,98 10.místo

Brýdlová Aneta 2002
200P 3:10,38 2.místo
100VZ 1:07,73 3:místo

Brýdlová Nikča 2004
200VZ 2:31,33 12.místo
100P 1:26,92 6.místo
100PZ 1:21,83 7.místo
50VZ 0:30,42 9.místo
400VZ 5:18,0 14.místo
200P 3:06,96 6.místo
100VZ 1:07,93 10.místo

Lisa Dominik 2002
200VZ 2:20,13 11.místo
100P 1:22,27 5.místo
100PZ 1:14,76 11.místo
50VZ 0:29,69 19.místo
200PZ 2:42,53 6.místo
100M 1:16,58 10.místo
200P 2:58,10 3.místo
100VZ 1:04,69 17.místo

Mašková Justýnka 2005
200VZ 2:26,62 7.místo
200M 3:01,0 2.místo
800VZ 10:49,81 5.místo
200PZ 2:55,16 10.místo
400VZ 5:07,81 6.místo
100M 1:20,37 3.místo
100VZ 1:09,11 7.místo
400PZ 5:50,63 5:místo

Pospíšilová Zuzka 2006
200VZ 2:48,38 17.místo
100P 1:34,23 7.místo
100PZ 1:30,66 15.místo
50VZ 0:35,37 17.místo
400VZ 5:50,26 9.místo
200P 3:19,05 7.místo
100VZ 1:17,03 14.místo

Seidl Vojta 2005
200VZ 2:24,61 3.místo
200M 3:06,12 1.místo
400VZ 5:05,60 2.místo
50VZ 0:31,15 5.místo
200PZ 2:53,08 6.místo
100M 1:18,57 2.místo
100VZ 1:07,06 3.místo

Smrček Pepa 2005
200VZ 2:41,65 7.místo
100P 1:48,8 12.místo
100PZ 1:28,95 4.místo
100Z 1:32,09 14.místo
200P disk.
100VZ 1:11,57 7.místo

Spilko Daniel 2004
200VZ 2:21,45 13.místo
100PZ 1:17,61 9.místo
400VZ 5:01,93 9.místo
50VZ 0:31,91 20.místo
200PZ 2:55,21 15.místo
1500VZ 20:08,22 5.místo
100M 1:13,25 8.místo
100VZ 1:05,45 15.místo

Tejkal Ondra 2002
200VZ 2:23,09 13.místo
100PZ disk.
400VZ 5:06,83 6.místo
50VZ 0:28,17 13.místo
200PZ 2:38,75 5.místo
100Z 1:17,15 10.místo
100M 1:11,44 9.místo
100VZ 1:02,25 13.místo

Víchová Terka 2005
200VZ 2:36,72 13.místo
100PZ 1:27,29 12.místo
50VZ 0:32,9 12.místo
100Z 1:19,03 6.místo
200Z 2:45,55 5.místo
100VZ 1:12,99 12.místo

4x50VZ kluci - 2:01,75 7.místo
4x50PZ kluci - 2:22,96 9.místo
4x50PZ holky - 2:30,59 6.místo

Krajský přebor žactva (ročník 2008) - Svitavy

Winkler Tom 2008
50P 46,5 2.místo
50VZ 36,99 4.místo
400VZ 6:23,53 2.místo
100VZ 1:23,36 3.místo
100P 1:41,82 2.místo
200VZ 3:05,2 3.místo


Na Špince přes Špinku 2.6.2018 - teplota vody 24,teplota vzduchu 20

Brýdlová Aneta 2002
5KM 1:20,32 4.místo - dorost

Brýdlová Nikča 2004
5KM 1:20,33 5.místo - kadetky

Brýdl Honza 2004
3KM 0:54,36 2.místo

Mašková Justýnka 2005
3KM 0:46,46 1.místo

Víchová Terka 2005
1KM 0:17,14 2.místo



Krajské přebory 11-ti letého žactva Chrudim 2.6.2018

Kobzová Anička 2007
100Z 1:27,01 7.místo
50VZ 0:35,29 10.místo
200VZ 2:58,74 11.místo
100VZ 1:21,29 11.místo
200Z 3:14,64 8.místo

Novotný Adam 2007
100Z 1:19,31 1.místo
50VZ 0:31,09 1.místo
400VZ 5:12,78 1.místo
100VZ 1:07,68 1.místo
200VZ 2:29,14 1.místo
800VZ 10:33,28 1.místo


Krajské přebory - 9 let a mladší Ústí nad Orlicí 26.5.2018

Metelková Dorotka 2009
100VZ 1:30,12 2.místo
100Z 1:40,78 1.místo
50Z 45,15 1.místo
50K 37,97 1.místo

Jarní cena Slavie Liberec 19.5.2018

Víchová Terka 2005
50VZ 0:32,95 2.místo
100Z 1:19,23 2.místo
100VZ 1:14,11 4.místo
50Z 0:38,22 1.místo
200Z 2:50,71 1.místo



Cena rytíře Hrona Náchod 19.5.2018


Metelková Dorotka 2009
100PZ 1:43,16 3.místo
50K 39,45 2.místo
50Z 45,44 2.místo
50P 50,17 4.místo

Novotný Adam 2007
200PZ 2:50,2 1.místo
200VZ 2:26,94 1.místo
100VZ 1:09,0 1.místo
100Z 1:20,92 1.místo
100M 1:25,26 1.místo
100P 1:34,01 1.místo


Jarní pohár Hradce Králové 12.5.2018

Brýdlová Aneta 2002
50K 32,72 30.místo
100K 1:10,65 27.místo
100P 1:34,76 8.místo
50Z 39,18 22.místo
100Z 1:28,38 22.místo

Brýdlová Nikča 2004
50K 32,63 23.místo
50P 41,65 10.místo
50M 38,87 17.místo
100P 1:34,34 15.místo
100K 1:14,60 34.místo

Novotný Adam 2007
50K 31,42 3.místo
100Z 1:25,14 5.místo
100P 1:36,75 8.místo
50Z 40,14,6.místo
50M 37,54 5.místo
100K 1:09,75 2.místo

Pospíšilová Zuzka 2006
50K 35,25 15.místo
100Z 1:37,12 18.místo
100P 1:36,62 8.místo
50Z 44,30 11.místo
100K 1:20,04 15.místo

Seidl Vojta 2005
50K 31,87 21.místo
100Z 1:27,25 28.místo
100M 1:24,75 14.místo
50M 34,64 11.místo
100K 1:10,27 23.místo

Smrček Pepa 2005
50K 31,92 22.místo
50Z 42,22 18.místo
100P 1:49,72 14.místo
100K 1:17,47 33.místo

Spilko Dan 2004
50K 31,32 19.místo
100Z 1:30,15 31.místo
100M 1:23,02 13.místo
50M 36,42 17.místo
100K 1:08,61 18.místo

Tejkal Ondra 2002
50K 29,49 23.místo
100K 1:05,16 14.místo
200Z 2:42,70 12.místo
50M 32,98 15.místo
100Z 1:18,72 11.místo
100M 1:15,54 14.místo

Venigerová Hanďa 2001
50K 32,46 28.místo
100K 1:09,42 25.místo
50Z 36,31 13.místo
50M 34,43 18.místo
100Z 1:19,13 12.místo

Víchová Terka 2005
50K 34,53 37.místo
100Z 1:23,13 36.místo
50Z 39,42 25.místo
50M 44,21 26.místo
100K 1:16,81 43.místo


Májové Brno 5.-6.5.2018 Brno Lužánky - 50m
kategorie: 2004-2005, 2006-2007

Mašková Justýnka 2005
200VZ 2:29,54 28.místo
100M 1:22,17 23.místo
50VZ 0:31,69 29.místo
50M 0:35,23 20.místo
100VZ 1:09,01 29.místo
200M 3:02,74 14.místo

Novotný Adam 2007
200VZ 2:30,54 10.místo
200PZ 2:54,71 8.místo
50VZ 0:32,33 11.místo

Seidl Vojta 2005
200VZ 2:28,76 43.místo
100M 1:21,23 43.místo
50VZ 0:32,60 43.místo
50M 0:34,01 30.místo
100VZ 1:09.02 69.místo
200M 3:24.54 23.místo

Víchová Terka 2005
200VZ 2:44,31 63.místo
100Z 1:19,99 24.místo
50VZ 0:33,79 48.místo
200Z 2:53,31 32.místo
100VZ 1:14,13 64.místo
50Z 0:38,1 23.místo



Cena třebovské lokomotivy 21.4.2018

Lisa Dominik 2002
100P 1:22,33 8.místo
100PZ 1:13,87 12.místo
200K 2:19,99 11.místo
100M 1:17,26 13.místo
50K 29,33 15.místo

Novotný Adam 2007
100P 1:31,75 2.místo
100PZ 1:21,59 1.místo
200VZ 2:26,65 1.místo
100Z 1:22,64 2.místo
50M 0:38,00 3.místo
50VZ 0:31,42 1.místo

Pospíšilová Zuzka 2006
100P 1:32,77 7.místo
200K 2:47,17. 12.místo
100M 1:43,60 9.místo
50K 35,47 14.místo

Smrček Pepa 2005
100P 1:46,82 11.místo
100PZ 1:30,19 9.místo
200K 2:45,8 7.místo
100M 1:46,47 5.místo
50K 31,92 4.místo

Spilko Dan
100P 1:33,21 9.místo
100PZ 1:24,48 16.místo
200K 2:25,39 8.místo
100M 1:23,42 7.místo
50K 30,39 9.místo

Tejkal Ondra 2002
100PZ 1:13,29 11.místo
200K 2:15,95 9.místo
200Z 2:31,26 5.místo
100M 1:11,54 7.místo
50K 28,56 10.místo

Venigerová Hana 2001
100PZ 1:16,96 3.místo
200K 2:20,74 1.místo
200Z 2:40,55 2.místo
100M 1:16,50 1.místo
50K 31,12 3.místo

Winkler Tom 2008
100P 1:44,58 3.místo
200K 3:05,09 2.místo
50M 57,35 7.místo
50K 38,18 4.místo

štafeta: 4x50 PZ 2:18,20 3.místo


Velká cena města Vyškova 21.4.2018

kategorie: 2004-2006

Mašková Justýnka 2005
100VZ 1:08,52 13.místo
50M 0:36,40 12.místo
400VZ 5:09,76 8.místo
100PZ 1:21,67 14.místo
100P 1:32,83 12.místo
100M 1:24,55 10.místo

Seidl Vojta 2005
100VZ 1:07,71 11.místo
50M 0:34,51 7.místo
400VZ 5:06,29 8.místo
100PZ 1:20,35 10.místo
100P 1:32,53 8.místo
100M 1:25,09 13.místo

Víchová Terka 2005
100VZ 1:14,75 29.místo
100Z 1:20,39 5.místo
400VZ 5:51,40 25.místo
200Z 2:45,22 3.místo
50VZ 0:32,9 14.místo
100M 1:44,23 23.místo



MČR v dálkovém plavání Praha Podolí 15.4.2018

Novotný Adam 2007
3KM 0:44,45,1 - mimo soutěž

Brýdlová Nikča 2004
5KM 1:18,59,0 12.místo

Mašková Justýnka 2005
5KM 1:14,14 5.místo

Seidl Vojta 2005
5KM 1:16,36,5 6.místo

Víchová Terka 2005
5KM 1:25,33 11.místo



Cena města Blanska 14.4.2018

kategorie: 2003 a starší, 2004-2005, 2006-2007

Lisa Dominik 2002
50K 29,14 6.místo
100K 1:03,52 6.místo
100P 1:22,21 7.místo

Mašková Justýnka 2005
100M 1:19,48 5.místo
200PZ 2:48,02 7.místo
100VZ 1:08,36 5.místo

Pospíšilová Zuzka 2006
50K 35,08 15.místo
100K 1:15,66 12.místo
100P 1:36,62 9.místo

Seidl Vojta 2005
100M 1:21,2 9.místo
200PZ 2:52,7 11.místo
100VZ 1:09,4 11.místo

Smrček Pepa 2005
50K 32,71 13.místo
100K 1:16,53 18.místo
100P 1:52,66 17.místo

Spilko Dan 2004
100M disk.
200PZ 2:56,92 15.místo
100K 1:08,2 8.místo

Tejkal Ondra 2002
100M 1:15,1 5.místo
100Z 1:16,19 3.místo
100K 1:05,92 8.místo

Venigerová Hanďa 2001
50K 31,35 6.místo
100Z 1:15,10 3.místo
100K 1:07,59 4.místo

Víchová Terka 2005
100M 1:41,0 12.místo
100Z 1:21,6 7.místo
100VZ 1:12,7 15.místo


Jarní cena Prahy - 14.4. 2018 Praha - Podolí

kategorie: 2006-2007

Novotný Adam 2007
50VZ 0:32,46 9.místo
100Z 1:27,8 20.místo
200VZ 2:31,74 6.místo


O mokrého Emana 7.4.2018

Metelková Dorotka 2009
50Z 50,17 11.místo
50M 55,63 12.místo
50P 52,82 9.místo
50VZ 42,06 8.místo


Modrá stuha města Náchoda 24.3.2018

kategorie: 2002-2003, 2004-2005, 2006-2007

Brýdl Honza 2004
200P 3:24,62 14.místo
100VZ 1:09,94 14.místo
100Z 1:24,71 14.místo
100M 1:31,95 13.místo
50P 0:45,55 17.místo
200PZ 3:04,4 16.místo

Brýdlová Nikola 2004
200P 3:07,58 13.místo
100VZ 1:10,18 17.místo
100Z 1:25,77 22.místo
100M 1:29,32 11.místo
50P 0:40,66 10.místo
200PZ 3:00,08 23.místo

Mašková Justýnka 2005
200P 3:07,77 15.místo
100VZ 1:08,24 13.místo
100Z 1:19,71 16.místo
100M 1:19,58 5.místo
50P 0:42,67 17.místo
200PZ 2:48,57 12.místo

Novotný Adam 2007
200P 3:30,13 15.místo
100VZ 1:09,83 2.místo
100Z 1:27,89 11.místo
100M 1:25,7 4.místo
50P 0:443,1 7.místo
200PZ 3:01,86 6.místo

Seidl Vojta 2005
200P 3:14,67 12.místo
100VZ 1:09,7 13.místo
100Z 1:25,57 15.místo
100M 1:27,37 10.místo
50P 0:44,55 13.místo
200PZ 3:01,06 13.místo

Tejkal Ondra 2002
100M 1:13,63 17.místo
50P 42,52 22.místo
200PZ 2:40,02 16.místo
100VZ 1:03,78 15.místo
100Z 1:13,84 11.místo


Plzeňský vytrvalec - Plzeň - Slovany 16.-17.3.2018 - 50m

Brýdl Jan 2004
100Z 1:25,86 53.místo
100P 1:43,55 64.místo
100M 1:34,88 37.místo
100VZ 1:14,46 14.místo
1500VZ 22:44,05 19.místo

Brýdlová Nikča 2004
100Z 1:29,83 61.místo
100P 1:33,22 26.místo
800VZ 11:46,11 21.místo
100M 1:32,34 40.místo
100VZ 1:14,19 54.místo

Mašková Justýnka 2005
100Z 1:24,32 39.místo
100P 1:31,54 20.místo
800VZ 11:05,15 8.místo
100M 1:23,16 21.místo
100VZ 1:08,83 17.místo

Spilko Dan 2004
50M 33,80 18.místo
50VZ 31,25 25.místo
100Z 1:22,41 .místo
100P 1:43,83 42.místo
100M 1:18,83 20.místo
100VZ 1:09,78 27.místo
1500VZ 21:38,69 17.místo


Krajský přebor-dlouhé tratě Pardubice 10.3.2018

Mašková Justýnka 2005
1500m 21:23,24 3.místo


Blanenský závod - Blansko 3.3.2018

Metelková Dorotka 2009
50 K 39,56 4.místo
50 Z 45,94 3.místo

Winkler Tom 2008
50 K 38,5 8.místo
50P 50,49 2.místo
50Z 49,36 14.místo

České Budějovice 2018 - 24.2.2018 - 50m

kategorie: starší žactvo 2004-2005

Mašková Justýnka 2005
50M 0:35,06 14.místo
100VZ 1:11,37 23.místo
200PZ 2:53,48 25.místo
50VZ 0:32,33 23.místo
50P 0:43,98 24.místo
100M 1:24,23 16.místo

Víchová Terezka 2005
50Z 0:39,15 20.místo
100VZ 1:15,76 41.místo
200PZ 3:12,96 37.místo
50VZ 0:35,20 49.místo
100Z 1:24,49 25.místo


O třebovskou mašinku-20.1.2018

Metelková Dorotka 2009
25Z 22,85 4.místo
25P 23,45 1.místo
25D 22,25 5.místo
25K 17,88 1.místo

Winkler Tom 2008
50Z disk.
50P 51,53 5.místo
50D 1:01,5 9.místo
50 K 40,28 4.místo